Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzie teraz kupić sensownie #ps5 wersję z napędem?

Przez dłuższy czas byla oferta chyba w mediaexpercie za 2700 z raczetemz teraz już najtanszy model widze za 3100 z dwoma grami xD
Których w dodatku nie chce xD
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarianKolasa: dzięki, czas mnie jakos szczegolnie nie goni, ale też jakoś szczególnie nie chce mi się polować na kilkunastominutowe okazję xD w idealnym świecie po prostu peeski wjezdzaja do sklepów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Shyvana: w idealnym okresie konsola by kosztowała tyle ile sugerowana cena na premierę xD
Po prostu zajrzyj od czasu do czasu na tą stronkę, zawsze to jakaś szansa na trafienie czegoś w ludzkiej cenie akurat gdy będzie dostępne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shyvana: Mediaexpert wrzuca info na tweetera, natomiast ja swoją kupiłem w ten sposób, że obserwowałem tag na wykopie.

A konsola jeszcze długo nie będzie dostępna w sklepach, bo po pierwsze popyt jest gigantyczny, a po drugie brakuje półprzewodników i wafli krzemowych. Przy czym konsole to jeszcze mniej dotyka, spróbuj teraz samochód kupić - to dopiero jest sraczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarianKolasa: z ciekawości, jaka była sugerowana cena za wersję z napędem? :D

Tez mnie irytują strasznie te paczki. Niby można kupić, ale z podstawkami, 3 grami, 10 padami itd. Widzialam nawet bundla konsola + tv, gdzie kupowanie osobno tych 2 rzeczy wychodzilo taniej xDDD

Ja to bym golaska chciała :(
  • Odpowiedz
@utede: ta sugerowana cena była aktualna chyba tylko przed premierą xD Ale tak sobie fantazjujemy o idealnym świecie, ceny sugerowane to w mojej ocenie przez najbliższe 2-3 lata mokry sen konsolowca ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Celinka95: To można kupić w zestawie PS5 z FiFką albo tam raczetem i polecieć po zwrot hajsu sa grę? xD

To się chyba zwraca zestaw a nie pojedynczy element ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz