Wpis z mikrobloga

Kompilacja bugów z wersji 1.3 - CM Lilayah nazwała mnie księżniczką, bo zamiast wyręczać testerów CDPR w wyszukiwaniu bugów w cyberpunku to narzekam na discordzie. A inny moderator wyrzucił z discorda, bo podobno jestem passive aggresive.

Pamiętajcie - redzi mają za mało kasy na porządnych testerów więc raportujcie wszystkie błędy, które wynajdziecie!

Proszę o plusik/serduszko/lajk dla zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/p87aw2/cyberpunk_13_bug_compilation_remember_dont_be_a/
https://twitter.com/pablo3977/status/1428735139899756552

#cyberpunk2077
  • 260
@DarkWobble:

Spoko, ale nie uważasz że takie podżeganie od kilkunastu tygodni i męczenie dupy na każdym możliwym serwisie jest już chore?

Nie uważam, bo takie zachowanie się tępi. To nie jest dziki zachód lat 90 - 00 że użytkowników trzeba łapać za mordy żeby przypadkiem nie wytknęli że coś jest nie tak.

Nie obchodzi mnie stan umysłu Pablo czy jakaś jego moralność, ale fakt faktem robi większą i lepszą publiczność tej
I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Badoski trollu który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby
@randomuser360: No, lepsza publiczność - wykop który jest pożywką dla Polaczków ukrytymi za kolorowymi nickami. Jak to jest, że na reddicie znalazło się kilka osób które zauwazyło, że @pablo397 to mad boy który szuka atencji a na wykopki siedzą i klikają w plusiki (czytaj - liżą sobie jajca?).
Popatrz na to co robisz teraz i zapytaj siebie kto nakręca spirale :P Spróbuj jeszcze może na 4chanie jakiś topic wrzucić?


@DarkWobble: Ale Ty chyba nadal nie kumasz - każda moja akcja to była rekacja na wasze/moderatorów zachowanie. Mam wszystko wymieniać? To nie tak, że ja sobie siedzę i z nudów wymyslam jak wam dokuczyć. Normalnie grzecznie dyskutowałem na discordzie o bugach, bez zadnej spiny - amelia się wtrąciła i wyzwała