Wpis z mikrobloga

#boks
Moje top 10 p4p

1. Saul Alvarez
2. Anthony Joshua
3. Teofimo Lopez
4. Errol Spance jr
5. Oleksandr Usyk
6. Jermall Charlo
7. Manny Pacqiuao
8. Gervonta Davis
9. Mairis Briedis
10. Tutaj nie byłem do końca pewien no, ale niech będzie Tyson Fury, który wymęczył wygraną z Kliczko i o mało głowy nie urwał mu człowiek, który technike boksu widział tylko na papierze.

Coś byście zmienili?
  • 20
@heavyduty: xdd joshua na 2 miejscu który dostał lanie od ruiza brak lomaczenki i crawforda nawet na liście zamiast tego jermall charlo który zasłużył na top 10 po ostatniej porażce z castano i briedis na 9 szczególnie po tym efektownym nokaucie z łokcia na głowackim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za opinie koledzy, ale wyśmiewaniem nie zmienicie rzeczywistości, że w rewanżu AJ obił Ruiza do jednej mordy. Teo poza Lomaczenko właściwie nie ma wielkich triumfów, ale według mnie jest znakomity. Crawford już chyba wszystkich znudził obijaniem bumow
@Marek_Mostowiak_341 sędziowie widzieli to inaczej niż Ty, ale możliwe że oni się nie znają. Nie ma co się oszukiwać, Fury to nudziarz w ringu, pada na deski od cruzerow i biją go miernoty z Niemiec czy Szwecji, a to jego ciągle skomlenie że miał depresję, a wyszło że był po sterydach, bo przecież zawiesili mu licencję, to już o tym nikt nie wspomina
@heavyduty aj? Nie sprawdzony, pobił klitchke który już mial emerytalny wiek a poten dostał lanie od spaslego meksykanca. Nie sprawdzony zawodnik a przed nim najcięższa walka w jego karierze
@heavyduty: #!$%@? wykopkowe casuale wyjaśnione elegancko xD Obecnie nikt niema tyłu skalpów dobrych zawodników co Joshua i Canelo, ale #!$%@? dalej umniejszanie sukcesów AJ i chwalenia jednego z największych overratedow naszych czasów furyego. Dobrze ktoś powiedział brakuje inuoe w rankingu, i od siebie dałbym GGG stary już jest ale dalej niema na niego mocnych w jego kat. Fury w top 10 to nieporozuminie imho. A zamiast mannego dałbym Lome,bo Ukrainiec w