Wpis z mikrobloga

No pewnie, że straż graniczna nie ma żadnej podstawy prawnej, by nie wpuścić do Polski ludzi niemających żadnych dokumentów uprawniających do przekroczenia granicy XD
Ta facetka pracuje jako redaktor w gazecie prawnej, czaicie? XDDD
Coś mi się wydaje, że jedyne co tam robi to parzy kawę i narzeka na włączoną klime.

#polska #bialorus #imigranci
Pobierz
źródło: comment_1629477505pFXPm3TTDmb69WoETtjnxZ.jpg
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 347
@sebsossj: z ciekawości przeczytałem ten artykuł o teoretycznie coś w tym jest.


Wyobraź sobie sytuację:

Jedziesz samochodem do przejścia granicznego. Straż graniczna blokuje tobie przejście, wiadomo jest granica ale... nie puszcza dalej. Nie masz możliwości pokazania paszportu, dowodu, dokumentów nic. Nawet jak masz nieważne dokumenty to musisz iść do okienka i tam ciebie muszą sprawdzić i powiedzieć albo zawracasz (wcześniej jesteś odsyłany z obstawa do komendanta przejścia granicznego, który tłumaczy powód
@Heyolok: @Morus123: @szurszur: ehh, wykopki wykopki, co wy macie pod deklem? Dramatyzm tej całej sytuacji polega na tym, ze służby Baćki podwiozły ich pod przejście, pogrozily karabinami i powiedziały "teraz idźcie naprzód, tam polska". Nasza SG ich ani nie wpuszcza aby przyjąć/odrzucić wniosek o azyl, cofnąć się nie mogą bo tam Białorusini. I tak stoją i czekają nie wiadomo na co.
@sebsossj: z ciekawości przeczytałem ten artykuł o teoretycznie coś w tym jest.


Wyobraź sobie sytuację:
Jedziesz samochodem do przejścia granicznego. Straż graniczna blokuje tobie przejście, wiadomo jest granica ale... nie puszcza dalej. Nie masz możliwości pokazania paszportu, dowodu, dokumentów nic. Nawet jak masz nieważne dokumenty to musisz iść do okienka i tam ciebie muszą sprawdzić i powiedzieć albo zawracasz (wcześniej jesteś odsyłany z obstawa do komendanta przejścia granicznego, który tłumaczy powód