Wpis z mikrobloga

Przecież ten kraj to jedno wielkie XD
Opozycja pierwszy raz od pięciu lat zaczyna w sondażach doganiać pisowców, dodatkowo naród oburzony za sprawą lexTVN
I jeb! Genialni stratedzy cali na biało z zerową umiejętnością wyciągania wniosków popełniają ten sam błąd co przy pamiętnych przegranych wyborach- obruszeni deklarują a nawet żądają przyjęcia uchodźców xD
#!$%@? w to że lekko ponad 80% społeczeństwa jest na nie, oni serio jakby mieli poniżej 90IQ.
Mam wrażenie że polska opozycja kieruje się zasadą "może i glupio ale konsekwentnie" Xd


I jeszcze te TVNowskie pokazywanie 24/7 biednych Irakijczyków (bawi mnie to kadrowanie kobiet i dzieci gdzie w większości są to chłopi w wieku rozrodczym)

#wysryw #przemyslenia #polityka #bialorus
Nikita_Mazepin - Przecież ten kraj to jedno wielkie XD
Opozycja pierwszy raz od pięci...

źródło: comment_162953199052CIKlC3QC0IBiCFPoTSMZ.jpg

Pobierz
  • 40
no tak ale jak nazwać to co sobą reprezentuje obecnie skrajnie lewicowe KO?

@Nikita_Mazepin: Masz na myśli nawolywanie do przestrzegania prawa? Te ciągle niszczenie bezpieczników demokratycznego państwa prawa i nieliczenie się z jakakolwiek międzynarodowa instytucja idzie w zapomnienie, bo kilkadziesiąt obcych osób jest na granicy?
Przecież to oczywista polityczna gra na oblężona twierdze, najbardziej prymitywny sposób na zyskanie przychylności tłuszczy.
Rząd sam przyznał ze ma nieszczelne granice i nie wiadomo co
@elf_pszeniczny: Niby tak ale ke do końca. Wpuścili ludzi legalnie dając wizy sprawdzając tożsamość. Jak nie pracujesz nie uczysz się to nie przedłuża ci wizy i nara. A ci bez dokumentów bez niczego oczekują że będą żyli z socjalu to jest drobna różnica
o azyl (a ma obowiązek taki przyjąć niezależnie od okoliczności)


@gtk90: na przejściach granicznych. na zielonej granicy mają #!$%@?ć.

Utrudnianie załatwiania potrzeb fizjologicznych chyba też podchodzi pod jakiś paragraf


@gtk90: owszem, prawdopodbnie pod jakieś białoruskie przepisy to podpada, ale tam jest dyktatura, więc nic z tego nie będzie. przecież ne będziemy wpuszczać #!$%@? wie kogo, bo chce im się srać, chyba na głowę upadłeś.
@crimson_fckr: gdziekolwiek mogą złożyć wg pracowników RPO.
Ja tam nie mam nic przeciwko żeby ich wpuścić, nieważne czy kupa ciśnie czy nie, chociaż w sumie jest to jakiś dodatkowy argument