Wpis z mikrobloga

@Tarec: Marnujesz czas, teraz jest taka akcja, że jak chcesz promocje to wpierw wybierasz sklep w którym chcesz kupować więc nawet nie musisz włączać lokalizacji XD
  • Odpowiedz
@Graner: Mimo że firmy dosłownie przyznają się do tego, że mają działy ludzi zajmujących się podsłuchiwaniem, mam znajomych, którzy jakimś cudem nie widzą w tym problemu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@3I_i: tak tak, ktoś podsł#!$%@? miliony Polaków #!$%@? od rzeczy. Prawdę mówiąc jeśli nie jesteś celebrytą lub politykiem to nikt nie chce cie podsłuchiwać w celu innym niż wciśnięcie ci swojego produktu. Nie jesteś az tak ciekawy jak ci sie wydaje.
  • Odpowiedz
@3I_i: no i co jest takiego ciekawego w tej teczce czego nie można ustalić w godzinę?

Nie widzę w tym sensu. Ogromny nakład pieniędzy, zasobów ludzkich, czasu, żeby ustalić co? Gdzie pracujesz? Z kim się spotykasz? Co jesz na obiad? W razie potrzeby wszystkiego można się dowiedzieć bardzo szybko i ma to większy sens niż całodzienne podsluchiwanie milionów ludzi którzy w 99% żyją tak samo i robią to samo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: kiedyś coś poczytasz, wyciągniesz własne wnioski mi się nie chce tłumaczyć, życia mi nie starczy na każdego "nie mam nic do ukrycia bo i tak wszystko mają" :)
  • Odpowiedz