Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem kilka tygodni temu po prawie 4 latach prowadzenia #kuchniam78 postanowiłem zmknąć tag autorskich.

Chciałem podziękować za wspólnie spędzone chwile ponad 4 tysiącom osób obserwujących tag, oraz 9 tysiącom osób zapisanym na moją listę. Przez te prawie 4 lata wspaniale było tworzyć dla Was treści. Cieszę się, że wielu z Was mogłem w jakiś sposób pomóc, zainspirować do odkrywania nowych smaków, pokazać nowe potrawy oraz udowodnić, że gotowanie wcale nie musi być trudne i czasochłonne i może to robić właściwie każdy. Wiem, że przynajmniej 3 mirków z przepisów z tagu przygotowywało zaręczynowe kolacje zaskakując swoje wybranki, tym że jednak coś potrafią ugotować (a chyba wychodziło bo skuteczność oświadczyn z tego co wiem wynosiła 100%).

Podczas tych 4 lat działalności pod tagiem na Wykopie poznałem wielu świetnych ludzi, z wieloma z Was miałem okazję spotkać się osobiście, setki dostało ode mnie pocztówki z podróży na Bałkany i w 100 dni dookoła Europy. Dziękuje za każdego plusa, wykop, komentarz pod znaleziskiem, posta z użyciem tagu na mirko czy prywatnych wiadomości, których przez te lata odebrałem od Was tysiące. Dziękuje za pomoc, cenne rady i wskazówki oraz za waszą obecność.

W sumie nigdy nie pisałem takiego posta więc nie wiem co powinienem tu jeszcze zawrzeć, nie chcę aby wyszło ckliwie, ale nie chcę też odchodzić bez pożegnania, jak wielu innych. Może napiszę tylko, że możliwość tworzenia dla Was treści dostarczała mi wiele radości i było mi bardzo miło robić to przez te wszystkie lata!

Z racji, że nie będzie już wołania, wpisów na mirko i znalezisk to jeśli interesują Cię moje treści kulinarne to zachęcam do zasubskrybowania Top Gara oraz do śledzenia mojego Instagrama.

Dziękuje i pozdrawiam,
MG78

PS Obiecany dawno film dotyczący zmywarki będzie na mirko, więc jak ktoś zapisał się na wołanie to dostanie o nim powiadomienie też tutaj.

PPS Z racji, że zamierzam ograniczać mirko i oddałem prowadzenie mojego drugiego tagu #roadtripbus @kania-19 to jeśli chcecie się ze mną skontaktować i zależy Wam na szybkiej odpowiedzi to najlepiej pisać na Insta. Tu będę zaglądał, ale czas odpowiedzi może być dłuższy.
MG78 - Tak jak pisałem kilka tygodni temu po prawie 4 latach prowadzenia #kuchniam78 ...

źródło: comment_1629638066lbC1W7fl8vAqmhPMJpCZqN.jpg

Pobierz
  • 390
  • Odpowiedz
@MienciuskiPajonk: Pisałem trochę wyżej, głównie przez komentarze pod znaleziskami. Uznałem, że lepiej dla mnie będzie się od nich odciąć.

Początkowo było spoko jak pododawałem na czarną niektórych, ale oni później tworzyli sobie alternatywne wersje świata i powielali różne nieprawdziwe rzeczy. Jak się nie odnosiłem to inni to czytali i było, że nie odnoszę się to mają rację i część później też to powielała.

Do tego przez to szambo w komentarzach też
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: A widziałeś co się działo pod znaleziskami? Jeśli tak, to dziwię się, że takie rzeczy piszesz. W sumie w takim przypadku twój komentarz jest potwierdzeniem, że decyzja MG jest słuszna, bo co by nie zrobił tak dla wykopków będzie źle.
  • Odpowiedz
@Elnath: Tak to już jest tutaj, co by nie zrobił to będzie źle. Jak publikował na Wykopie to było źle, jak zdecydował przestać też źle. Jak odpisywał na komentarze pod znaleziskami to były o to zarzuty, jak nie odpisywał to też.

Nie dogodzisz. Jedno jest tylko stałe, w każdej sytuacji będą pojawiać się krzywdzące komentarze, takie jak twój. Więc jak widać, MG podjął dobrą decyzję.
  • Odpowiedz
@MG78: Chłopie, co to się tak afiszujesz z tymi pysznościami? Nie wiesz, że co drugi na wykopie jest bezdomny i zbiera datki na jedzenie? ;)
  • Odpowiedz
@MG78: Powodzenia. Korzystałem z kilku przepisów i naprawdę były świetne. Od jakiegoś czasu widziałem jakie gówno się wylewa w komentarzach więc się nie dziwię, że nas opuszczasz.
Niestety z Insta prawie nie korzystam, YouTube z nachalnością swoich reklam sprawił, że praktycznie tam nie bywam. Może czasem zajrzę sprawdzić czy coś fajnego do spróbowania się trafi.
Trzymaj się ciepło.
  • Odpowiedz
@amonet: Przepisy też są i zawsze docelowo mają być w wersji pisanej na stronie, tylko tam nie ma żadnych powiadomień więc to trzeba by sobie samemu klikać aby do nich dojść.
  • Odpowiedz