Wpis z mikrobloga

Szkoda, że na tagu #syria już pusto i nie ma już tutaj tej atmosfery co kiedyś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pamiętam jak mirki mimo różnych poglądów potrafili fajnie na luzie dyskutować i wymieniać się wiedza.

Kiedyś miałem dużo więcej czasu i śledziłem tag dość intensywnie, czasami dodawałem też jakieś wpisy, zawsze jak zrobiłem jakiś błąd (a zdarzało się mimo tego, że starałem się weryfikować informacje) to byłem kulturalnie poprawiany, zawsze mogłem zapytać każdego z was odnośnie syrii i bliskiego wschodu i zawsze otrzymywałem pomoc.

Dzięki wam nabrałem dużo wiedzy nie tylko o polityce zagranicznej, ale także o tym jak dyskutować merytorycznie i jak weryfikować prawdziwość informacji.

Lata 2016-2018 to były najwspanialsze lata dla mnie na tym portalu, fajnie że dalej cześć chłopaków tak jak między innymi @JanLaguna została na wykopie i robi tutaj dobry content.

Chciałbym podziękować wszystkim mirkom co udzielali sie na tagu, jesteście naprawdę wspaniali i na pewno bardzo mi pomogliście w życiu mimo tego że pewnie dzielą nas bardzo duże odległości.

Uczcijmy tym wpisem wspaniałego członka tego portalu @sniper12 którego już z nami nie ma @2PacShakur i wszystkich tych którzy robili dobrą robotę i już tutaj nie zaglądają

#syria #syriaspam
Kielek96 - Szkoda, że na tagu #syria już pusto i nie ma już tutaj tej atmosfery co ki...

źródło: comment_1629671245uOBFvCalRr6yiUT8xoMZVg.jpg

Pobierz
  • 39
Dzięki wam nabrałem dużo wiedzy nie tylko o polityce zagranicznej, ale także o tym jak dyskutować merytorycznie i jak weryfikować prawdziwość informacji.


@Kielek96: Bardzo fajnie napisane, mam podobne odczucia. Dyskusje na syria w dużym stopniu były dla mnie bardzo twórcze, wyszukiwanie informacji, weryfikacja, nanoszeni informacji na mapy, uwzględniania uwarunkowań politycznych. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to wszystko w elitarnym gronie. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Kielek96: Możesz w skrócie opowiedzieć o tym konflikcie? Teraz jest to na czasie spoglądając na Afganistan


@Piskariota: Cieżko opowiedzieć w skrócie o konflikcie który trwał prawie 10 lat, ale dobra spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W 2011 wybuchła słynna "arabska wiosna ludów" prezydentem Syrii był wtedy (i jest nadal) Bashar El Assad

Prezydent Syrii próbował zdusić protesty w Syrii, w odpowiedzi w lipcu 2011 została powołana