Wpis z mikrobloga

Witam zacne grono programistów. Od jakiegoś czasu uczę się programowania idzie mi całkiem dobrze i wydaje mi się że podążam dobrą drogą także nie szukam żadnych kursów lub poleceń jęyków. Za to chciałbym wiedzieć czy ktoś z Was zna jakieś kanały youtube lub książki traktujące ogólnie o informatyce o rzeczach które warto wiedzieć programując niezależnie w jakim języku. Miejsce w którym można znaleźć jakieś nowośc, informacje ze "świata programistów". Może być po angielsku.

#programowanie #informatyka
  • 10
@ajgoron wyobraź sobie że znam to miejsce. A wiesz ze w Googlach można znaleźć informacje ze ziemia jest płaska? Wszystko można tam znaleźć. Jak nie planujesz pomoc to poświęć swój czas na coś innego i nie marnuj go innym. Nie wszystkie informacje w Google są warte przeglądania dlatego miło by było jeśli ktoś jest się w stanie podzielić jakimiś doświadczeniami i wiedzą. I możesz już więcej nie pisać bo nie mam zamiaru
@Uriel91: przecież takie lekkie heheszki to normalna rzecz na wykopku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak na poważnie polecam kanał Uncle Bob-a na YT. Bardzo dużo można się dowiedzieć. Również Derek Banas na YT.