Wpis z mikrobloga

Czy w Waszym życiu istnieje jakaś gra, w którą z jakiegoś powodu lubicie szczególnie zagrać zimową, wieczorową porą?
W moim przypadku jest to kultowa "Mafia 2". Uwielbiam ten moment, kiedy po przejściu prologu, trafiamy do miasta zasypanego śniegiem. Zawsze próbuję wcielić się w rolę bohatera gry, który jako odznaczony żołnierz wraca do swojego ukochanego domu i w zimowym mundurze przemierza uliczki zasypane śniegiem. Dopełnieniem tego klimatu jest podkład muzyczny Mr. Sandman grany przez The Chordett.
Ten klimat jest nie do podrobienia!
P.S. #grybezpradu również mile widziane w tym wpisie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz KetchupMadero - Czy w Waszym życiu istnieje jakaś gra, w którą z jakiegoś powodu lubi...
źródło: comment_1629732200j91jd8mSuQYNiFqyr6HMGP.jpg
  • 163
@KetchupMadero: dobry wpis. Thx :).
Hm, nie wracam ale kojarzy mi się -Rainbow Six Tom Clancy - z okolic 98-00 roku - zwłaszcza misja na jakimś statku - godzina planowania którego nie do końca kumalem i akcja(i porażka). Wiem ze w zimie to katowałem.. i chyba nigdy całej gry nie przeszedłem.
Do tego commansos 2 u kuzyna na święta - piracka wersja bez możliwości save’ow wiec każda misja opanowana do perfekcji.
@KetchupMadero: Ta gra jest na prawdę świetna. Gra na Padzie z realistycznym systemem prowadzenia pojazdu i gra momentami zamienia się w NFS :D z minusów (a może to i plus?) to to że nie ma otwartego świata, lecisz tylko misje
@KetchupMadero: Ja lubiłem the Division pierwsza część, za ten klimat. Zniszczony Nowy Jork, post app klimat, śnieg, w niektórych budynkach słychać kolędy, lampki się palą, świetny klimat