Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@obolo: też na najnowszych miałem same problemy i zainstalowałem sobie starsze i już jest git. Co prawda też mi w doomie wyskakuje ten komunikat ale go zignorowałem i też można normalnie grać (tylko że bez rt bo coś strasznie słaba wydajność z tym jest, pewnie przez to że nie zaktualizowane sterowniki). Aktualnie mam zainstalowane 466.47 także je też Tobie polecam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obolo: Pobierz program DDU (Display Driver Uninstaller), wyczyść nim kompletnie sterowniki od swojej grafiki czy tam czegoś innego, a potem na świeżo i czysto zainstaluj sterowniki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obolo: No ale to usuń ten sterownik. Te kreski to właśnie kłótnia sterowników, chyba że akurat zdycha ci grafika i trafiło na to że zauważyłeś to dopiero tego dnia po instalacji sterowników
@obolo: tak jak @XkemotX mówi, usuń to przez DDU, tylko radzę nie instalować spowrotem najnowszych bo dzieje Ci się to samo co ja na nich miałem, też były te artefakty graficzne itp. a kartę raczej mam sprawną bo siedzę na niej już od grudnia poprzedniego roku i do momentu ich instalacji było okej. Ogólnie w internecie dużo osób narzeka na problemy od 471.* także ewidentnie coś nvidia skaszaniła.
@obolo: kurde już się zaczynam gubić co Ty właściwie masz zainstalowane :D. Kliknij prawym na pulpicie panel sterowania nvidia, informacjie o systemie i tam zobacz jaka jest wersja jaka jest wersja sterownika. Ogólnie to najlepiej by było jakbyś usunął w ogóle te sterowniki co masz (najlepiej przy pomocy tego ddu, wtedy jest pewność że na pewno wszystko się usunęło do pożadku https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html) i zainstalował tą wersję o której mówiłem.