Wpis z mikrobloga

#bron #strzelectwo #bushcraft #survival

Cześć.
Mireczki drogie, jakie są Wasze doświadczenia z zamówieniami z firmy Barbial?

Miesiąc temu złożyłem zamówienie, dziś pytam "jaki jest status zamówienia/wysyłki", a w odpowiedzi otrzymuję najszczersze "nie wiem"... (,)
  • 30
  • Odpowiedz
@solari: To nie jest źle z tymi szlukfami molle, tak ma być jak będziesz chciał dołożyć osprzęt: od środka masz szlufkę w którą wkładasz taśmę mocującą tak żeby osprzęt nie latał po pasie, sam osprzęt od zewnątrz - no chyba nie od środka.
Ja kupiłem taki właśnie osprzętowy pokrowiec na wodę do pasa biodrowego i czekam od końca lipca, ale wydaje mi się że teraz mają urwanie dupy bo dołożyli do
  • Odpowiedz
@solari: Tak, tak ma być. To nie gumki tylko taśmy molle, system modułowego mocowania.
Możesz sobie dołożyć osprzęt od przodu który również będzie miał taką szlufkę/gumkę molle a wszystko przymocujesz taśmą mocującą ułożoną prostopadle do tych szlufek, pic rel.
Jest z tyłu żeby było stabilniej bo 40/50mm pasek daje więcej stabilności i trwałości niż jednocalowa, przyszyta szlufka molle na której wszystko by się trzymało gdyby była od przodu.
m.....w - @solari: Tak, tak ma być. To nie gumki tylko taśmy molle, system modułowego...

źródło: comment_1630775429YOtKWyQBjrMPyNGbUuSj8P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz