Wpis z mikrobloga

@qwer: Przeniesienie jeśli nie masz abonamentu 1-2 dni co do abonamentu czekasz do dnia aż się skończy kolejny czas rozliczeniowy. Co do zasięgu trudno powiedzieć zamów sobie od nich starter kartę i zobacz dla pewności jak to działa. Nie przechodź w ślepo bo może być tak że będziesz miał jeszcze gorszy zasięg niż w play. Ale dodam że viking działają na antenach Playa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@airflame: Ja na zasięg play nie narzekam, jest ok. Głównie chodzi mi o kumulowaneho neta i większy pakiet po prostu. Odnośnie zasięgu to liczyłem na opinie osób które korzystają :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwer: jak chcesz lepszy zasięg i więcej netu zobacz Orange rozmowy SMS i pakiet GB za 360zl na rok (30/MSC). Dostajesz od razu po 85gb/msc i wszystko bez limitu w kraju.
@qwer: Jakość rozmów - znakomita, gadamy do Was same fajne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie, większość Vikingów nie narzeka na zasięg, naszym partnerem infrastrukturalnym jest Play. Zawsze możesz odezwać się do naszego Help Desku i ogarniemy jak wygląda zasięg w Twojej okolicy. Czas przeniesienia jest zależy od tego jaką masz ofertę i kiedy Ci się kończy!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qwer: Jak się zdecydujesz, to wal na PW - ogarnę Ci miesiąc oferty gratis ( ͡ ͜ʖ ͡)

O dziwo ja narzekałem na zasięg w Play, a raczej problemy ze zrywaniem połączenia, a po przejściu do MV jest wszystko gicik.