Wpis z mikrobloga

Jeździ ktoś Audi A3 8v od dłuższego czasu, lub ma styczność z tym autem? Celuje w wersje sedan, 2016 + (Quattro, 2.0 TFSI 190km - wersja EU). I czytam tylko pozytywy, a chętnie poczytałbym negatywy.
#a3 #8v #audi
  • 8
@RafDan ludzie którzy kupują te auta są ostro hejtowani, bo można dostać w tej cenie nówkę Hyundaia i30n który jest najmocniejszym ich argumentem. 5 letnie audi po gwarancji z nalotem 200k nie brzmi wtedy dobrze.

BTW imo to audi w sedanie miażdży
@RebornAnimal: Wiesz, prosta odpowiedź - moja kasa, mój wybór. Nie ma się co przejmować, niech gadają. Aktywnie przeglądam rynek niemiecki, bo tylko tam moge trafić ten silnik (nie był w PL). Więc dobrze wyposażone sztuki, z nalotem 100-150k ok 80k PLN (po przeliczeniu kursu). Przykład z brzegu:
2

1

Co do Hyundaia czy Kia. Sam mam teraz Kie Ceed ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spoko fura do miasta,
@RebornAnimal: W Polsce jest bardzo dużo A3, które są bite z US, ale głównie przed lifty. Wynika to z bardzo dużej różnicy ceny (ok 50k-60k na gotowo) przed pandemią ponoć było jeszcze taniej. W US jedynie była wersja w sedanie, z silnikiem 2.0 TFSI i quattro, i chyba 1.8. W DE zapewne też takie są, ale te sztuki które podałem mają pochodzenie z DE. Widziałem tez bite, ale cena była dużo
@RebornAnimal: Środek mi się nie podoba, i miałem znajomego z Volvo, bardzo drogie w naprawach. Ta A3 jest na rynku od 2012r, i jest zasyp części (dlatego też pasowało to ściągać z US - łatwy i tani dostęp do części).