Wpis z mikrobloga

Generalnie to nie wspieram żadnych zbiórek i żebraków na osiedlu ale jakby mi jakiś skacowany alkus pod Biedrą powiedział że go suszy to bym mu wolał dać na amarenę niż takiemu obłudnemu Gapciowi który udaje ogarniętego "biznesmena" i "ojca" rodziny
Tfu
#raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
@paffq-ewntualnie: Wbrew pozorom źle mu nie życzę ale moim zdaniem i tak źle skończy.
Albo fiknie z powodu zdrowia bo przecież szkoda mu w Kambo na lekarza albo kilka lat i zostanie z niczym bo tam emeryturki nikt mu nie da także co by nie zrobił to i tak zbierze to co zasiał przez lata.
  • Odpowiedz
@dizel81: ja również nikomu źle nie życzę komentuje tylko jego podejście do życia nic więcej jeżeli o zdrowie pisałem o tym wcześniej nie stać go na swoje leczenie dodam więcej całe hajsy z zrzutek itp nigdy na to nie pójdą bo ma rodzine która go utrzymuje jedyne co on może to sobie czapke kupić i wode wymienić essaa
  • Odpowiedz
@dizel81: No to widzę że wyznajesz taką zasadę jak ja, też daje żulowi który mnie nie oszukuje tylko uczciwie mówi że na piwo chce, różnie to jest. Chociaż jeden mnie kiedyś w #!$%@? zrobił poprosił na wino, dałem a później widziałem kątem oka jak hod-doga kupował #!$%@? jeden
  • Odpowiedz