Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jak tak sobie patrzę na tę całą wojenkę związaną z #olgierdanotv, to nachodzi mnie jedna myśl - nie warto drzeć łacha z mirkami.
Jasne, teraz to my jesteśmy tu, a oni są tam. Jednak ta wojenk za jakiś czas ucichnie i rozgorzeje kolejna. Kto wie? Być może ten, z którym teraz ramię w ramię staracie się przechylić szalę zwycięstwa na waszą stronę, kiedyś będzie pruł do ciebie ze wszystkich memów, a Mirkowi który będzie ci kikut po łapie rękawem z własnej koszuli obwiązywał będziesz dziękował, że cię na #czarnolisto nie dał, jak kiedyś mieliście deko inne zdanie w kwestii jakiegoś kleszcza na kleszczu.
Nie żryjta się mireczki. Jeśli ktoś ma odmienną opinię to warto to po prostu zaakceptować. #peace
#kononowicz #mexicano #przemysleniazdupy #patostreamy
Zwanek - Jak tak sobie patrzę na tę całą wojenkę związaną z #olgierdanotv, to nachodz...

źródło: comment_1629935386fzlibtuSI7X30F1eGOGHSe.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RudaBrona: No i właśnie o to chodzi. Teraz to jest twój wróg, a za miesiąc możecie być po tej samej stronie konfliktu. Można jechać Menela i jednocześnie akceptować że ktoś go lubi, podobnie jak można tępić Olgierda i nie mieć problemu z tym, że ktoś darzy go sympatią.
Ja Ola nie trawię na równi z Menelem i Gnidą, ale o wielu mirkach stojących zanim mogę powiedzieć, że zwyczajnie ich lubię. Różnica