Wpis z mikrobloga

@GodALLU: otwarcie może być ciężkie, mocno cynamonowe, ale potem robi się bardzo fajnie. Zapach otulający, zdecydowanie na zimę. Parametry kosmiczne i można łatwo przesadzić. Wolę klimaty pure havane jeśli chodzi o tytoń, ale warto go mieć
  • Odpowiedz
@GodALLU: no to pure havane będzie gładszy, burberry london bardziej ciasteczkowy, ck one shock trochę świeższy, tobacco vanille słodszy, a red tobacco to po prostu walnięcie pudełkiem cygar i przypraw w ryj. Na ich tle jest najcięższy i monumentalny, ma trochę mancerowego vibe'u, ale to wszystko to jego zalety
  • Odpowiedz
@GodALLU: totalny mistrz. Pachnie bosko, parametry kosmiczne. Jedyna wada to własnie wyzej wspomniane otwarcie... Według mojego nosa - pachnie metalicznie. Na szczęście po 30min robi sie cieplo i otulajaco
  • Odpowiedz
@GodALLU: jak wypada na tle innych tytoniowców? Atomowo, zwłaszcza słynne otwarcie - wszystkie inne tytoniowce jakie znam są przyjemne od pierwszego niucha, a ten gwałci mój nos na sucho xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Trochę poza tematem, ja po ok 8h od aplikacji wyczuwam podobieństwo do detour noir. Ktoś ma podobne odczucia?
  • Odpowiedz