Wpis z mikrobloga

nie mówiąc o ich dziale prawniczym, który rucha pisiorów średnio raz do roku


@Tooskafka: zabka to spolka finansowana przez rydzola i finansujaca w tvp gale obsrajtka kretynko. tylko ty tu jestes ruchana, uwierz mi.
hotdogi w żabkach to patologia, cały sklep musi stanąć, bo jaśnie patol z karyną wybierają sos życia do parówki z tektury


@jaroty: też mnie to #!$%@? oraz model biznesowy ze stacji paliw.. czyli zbieranie punktów.. aplikacja jest ? Nie ma... #!$%@? nie ma!! za każdym razem tym katują.. i jeszcze na siłę wciskają aby założyć.. jest jedna żabka gdzie nie kupuje, gdzie po 10 razach gdzie gość zna mnie z widzenia
o pani grzecznie informowala, że zrobi za 5min jak wszystkich skasuje żeby nie było tłoku i nikt z tej "patoli" nie miał z tym problemu i grzecznie sobie chwilę czekał scrollujac cos tam na telefonie


@Ld93: Moje doświadczenia są dokładne odwrotne.. za każdym razem, musi pan chwilę poczekać bo muszę zrobić hotdoga.. a za mną 8 osób. Nigdy nie spotkałem się z sytuacją że ktoś kupujący hot doga musi poczekać tylko
@doomer-2020:
spółka finansowana przez Rydzyka? xD jesteś pewien, czy może przeczytałeś gdzieś kiedyś naprędce nagłówek artykułu RYDZYK FINANSUJE RZABKĘ, może nawet na wykopie? właścicielem Żabki Polska sp. z o.o. jest amerykańskie CVC Capital Partners i to ono finansuje, co było szeroko hejtowane, różne przedsięwzięcia Rydzyka, mając w tym na pewno swój interes, lobbując u góry, chociażby zyskując wstrzymanie się z nowelizacją ustawy o zakazie handlu, ale jak widać nie pomogło