Wpis z mikrobloga

#uk #wb #lot
Temat wałkowany już tysiące razy pewnie, więc jeśli kogoś zirytuje mój post, z góry przepraszam i zapraszam do przewijania dalej. :) chciałam zapytać o być może banalne informacje, ale dla mnie istotne. We czwartek lecę do UK, ląduję w Birmingham, wracam w niedzielę. Z jakiej firmy najlepiej wykupić test? Nie ukrywam, że najtańszy - najlepszy. :) czy w samolocie biorąc ze sobą np. tusz do rzęs muszę go włożyć do jakiejś specjalnej torebeczki/folii? Z góry dziękuję!
  • 13
@Gonia21: na lotnisku leżą zazwyczaj takie strunowe woreczki, wrzucasz do nich tylko mokre - szampon w tubce, pasta, tonik. Wszystko do max 100ml. Suche możesz mieć luzem w kosmetyczce. Test na wylot to w zależności gdzie mieszkasz. U mnie testy na wyjazd zaczynaj się od 80zl, robią w szpitalu miejskim. Diagnostyka robi za ok 150 z tłumaczeniem. A test na dzień 2 to wybierasz firmę z listy, dużo osób poleca nationwide
  • 2
@Gonia21 W zeszłym tygodniu zamowilem z Expert Medicals day 2 test kit dla rodziców, testy nie doszły tak jak wielu innym Mireczkom, więc chargeback w banku. Dwie pieczenie na jednym ogniu - masz numer referencyjny do locator form i £28 w kieszeni ( ͜͡ʖ ͡€)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gonia21: Ja też wzięłam z expert medicals 28f za jeden (u mnie przesyłka darmowa była) ale oba przyszły. A nie ukrywam że też miałam nadzieję, że zrobię chargeback. Tak czy inaczej expert medicals ma najtańsze