Wpis z mikrobloga

Cześć, jestem zielony w temacie zegarków, a przyszło mi wybrać sobie prezent i tak pomyślałem o zegarku. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć, czy szkiełka minerałowe są warte uwagi? Bo tak czytam sobie w necie, ale nie wiem jak to przekłada się na codzień. Opłaca się w to iść, czy lepiej celować tylko w szafirowe? Ewentualnie jakby ktoś mógł poradzić coś ciekawego w cenie do około 1000zł. Raczej klasyczne #zegarki #watchboners ʕʔ
  • 5
@MaveSoushin do 1000 zł są kompromisy, więc mineralne może być ok, jeśli coś innego to rekompensuje. Trzeba tylko trochę uważać na futryny, a jak z czasem się nazbiera rysek to można wymienić w rozsądnych pieniądzach. Sprawdź serie Orient Maestro, nie ma szafiru za to jest automatyczny + marka z bogatą historią
@MaveSoushin: Idz lepiej w szkło szafirowe. Jest pełno dobrych zegarków do 1000 zł. Wykopki jarają się Seiko, Orient, Casio czy Citizen ponieważ do 1000 można kupić tutaj automat. Są tanie i dość dobre ale bez rewelacji. Możesz też poszukać czegoś z napędem kwarcowym Swiss Made..