Wpis z mikrobloga

Ktoś orientuje się, czy paczka wysłana do paczkomatu za pośrednictwem przesyłek olx jest doręczana w soboty?

#olx
  • 9
  • Odpowiedz
@andrehome: często zamawiam przez Allegro Smart do tego samego paczkomatu i zawsze mam w nim dostawy w soboty, z tym, że wówczas Allegro wysyła mi maila, że dostałem paczkę w sobotę, bo mam smarta. I teraz nie wiem, czy ta dostawa w soboty jest tylko dla paczek Smart i pozostałych z dodatkowo płatną opcją "Paczka w weekend", czy przy przesyłkach z OLXa też to się może zdarzyć. No nic, tak jak
  • Odpowiedz
@Lamka673: jest, trzeba za nią dopłacać. Ja dostaję paczki z Allegro w soboty notorycznie (oczywiście jeśli są wysłane w piątek), ale Allegro w swoich mejlach zawsze pisze, że to dzięki temu, że mam smarta. Dlatego podejrzewam, że skoro smart z oczywistych względów na OLX nie funkcjonuje, a przesyłki OLX nie mają opcji (nawet za dopłatą) dostawy w weekend, to będę musiał poczekać na paczkę do poniedziałku, co mnie niestety mało satysfakcjonuje,
  • Odpowiedz
@Lamka673: Pamiętam, że jak paczkomaty wystartowały, to paczki w sobotę były normą, nawet u mnie w 70-tysięcznej pipidówce inPost miał oddział. Potem oddział zamknęli, a wraz z nim przestali ładować paczkomaty w soboty. Jak się zaczęła korona w zeszłym roku, to czasem przychodziło w sobotę, a czasem nie. Teraz paczki w soboty znowu są, ale obawiam się, że tylko przez Smarta, albo za dodatkową opłatą. W przypadku paczek przez OLX chętnie
  • Odpowiedz