Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie oglądać zwariowaną komedię wojenną pod tytułem 1941 (1979) w reżyserii Stevena Spielberga. Kurna, co się naśmiałem przy tym filmie, jeden z filmów mojej młodości (w latach 90tych często leciał na Polsacie). W rolach głównych: Toshirō Mifune, Christopher Lee, Dan Aykroyd (na zdjęciu), John Belushi, Ned Beatty, Lorraine Gary, Robert Stack, Nancy Allen, John Candy i Bobby Di Cicco. Ciekawostką jest fakt, że za inspirację posłużyło autentyczne wydarzenie z 25 lutego 1942, które przeszło do historii jako bitwa o Los Angeles.
#film #komedia #filmwojenny #filmnawieczor #stevenspielberg #toshiromifune #christopherlee #danaykroyd #johncandy #70s #30plusclub #nostalgia #gimbynieznajo
CulturalEnrichmentIsNotNice - Skończyłem właśnie oglądać zwariowaną komedię wojenną p...

źródło: comment_1630111561bYq3dIMeGZSgMkEVgz7wlK.jpg

Pobierz
  • 6
@CulturalEnrichmentIsNotNice czy w tym filmie była scena gdzie diabelski młyn wpada do wody? Wydaje mi się że oglądałem to z 20 parę lat temu. Jako dziecko. Kilkanaście lat szukałem tego filmu xd Sprawdziłem. To to xd no dobre 20 lat. Byłem dzieckiem jak to oglądałem. Jedyne co kojarzyłem że był tam aktor z pogromców duchów ale nie pamiętałem dokładnie który no i ta scena z diabelskim młynem. Miałem z 5/6 lat jak