Wpis z mikrobloga

@BlackPinguin: wg who.is ta strona została zarejestrowana 22 sierpnia, więc przed chwilą. z drugiej strony, mają coś czego często brakuje w "sklepach" naciągaczy, czyli płatność za pobraniem. na stronie niby jest regulamin promocji, ale nie ma regulaminu samego sklepu.
zamawiając za pobraniem, jedyne co ryzykujesz, to swoje dane, które prawdopodobnie i tak już gdzieś krążą, jeżeli już były podane w jakichś innych sklepach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bukszpryt: w regulaminie jest napisane, że promocja obowiązuje od 29.07.21 więc trochę im się daty rozjeżdżają
No nic, na razie nie będę zamawiać, coraz bardziej podejrzane mi się to wydaje
@BlackPinguin: ej, ale te składy są słabe, coś ich oszalało z cenami xD 200zł za 10kg rybnej, a skład:
Składniki: biała ryba (26,5% w tym 18,5% – świeża biała ryba, 8% – suszona biała ryba), płatki ziemniaczane, groch, groch obłuszczony, tłuszcz zwierzęcy (z kurczaka), suszony łosoś (12,5%), białko zwierzęce (z kurczaka) hydrolizowane, drożdże piwne suszone, białko ziemniaczane, siemię lniane (2%), wysłodki buraczane suszone (z buraków cukrowych), jabłka suszone, olej z łososia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matra: ogólnie trafiłam na to przez reklamę na fb
Ja poświęciłam chwilę, żeby to sprawdzić bo wyglądało podejrzanie
Ale pewnie sporo osób podało im dane, a nawet wpłaciło kasę (°°
@r__k: temat tyczy się nie tylko karm, choć z karmami w tym roku już jeden gruby przewał był na sklep, ale czasem to jest np biżuteria za XX zł (gówno z ali), przesyłka 10-20zł i rzecz za darmoszkę, kto by się nie skusił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackPinguin: jw.

ogólnie przy sklepach, których się nie zna, warto przejrzeć ceneo i opinie na nim (wiem że nie