Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski
Nie żałujecie czasem poprzednich związków? W sensie wspominacie je jako stracony czas? Ja miałam w życiu 2 chłopaków i wczoraj spotkałam mojego pierwszego licealnego chłopaka na ulicy, chwilę zagadaliśmy i wywarł na mnie fatalne wrażenie... Naszły mnie takie myśli, jak mogłam być z tym typem, jak mogłam z nim sypiać? Potem myślałam jeszcze o drugim byłym z początku studiów, przejrzałam jego profil na fejsie, niby ułożone życie ma ale też mnie troche wzdrygnęło. Mój obecny narzeczony to niebo a ziemia w porównaniu do nich. Nie wiem co w nich widziałam, po co z nimi chodziłam i sypiałam też. Seks w ogóle wspominam najgorzej, beznadzieja
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6129dd0148d68d000a5ca1d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeden żałuję, ale co było to było, nie rozmyślam nad tym, nie wspominam. Wolałabym, żeby go nie było, bo czuję że zmarnowałam prawie 6 lat życia, ale z drugiej strony czegoś się nauczyłam ¯_(ツ)_/¯ no tak w życiu bywa - najważniejsze, że obecnie jestem szczęśliwa, mam u boku kogoś wyjątkowego i na tym się skupiam. Myślę, że chyba większość ludzi tak może mieć.