Wpis z mikrobloga

Było ale aktualne jak nigdy xD
Mój stary to fanatyk safemoon’a. Pół mieszkania #!$%@? logami i obrazkami tej kryptowaluty. Średnio raz dziennie, kiedy safemoon wzrasta o te 0,1%, to stary się wydziera wniebogłosy krzycząc „ a nie mówiłem #!$%@?, będziemy miliarderami ‘’. Przeważnie po tym następuje gigantyczny spadek kursu tej gówno-waluty, czyniąc jeszcze głośniejszym kolejne darcie „ Te chuie żydy znowu chcą mnie okraść ‘’.

Druga połowa mieszkania #!$%@? czasopismami ‘’ Moje Lambo ‘’. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie tygodniki z opisem nowych modeli tego auta. Za każdym razem kiedy wraca, tłumaczy się tą samą #!$%@?ą tezą ‘’ Synku, przecież jak będziemy miliarderami to muszę wiedzieć jakie modele mam kupić ‘’.

Wszystko przez to, że byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety, bo myślałem, że trochę się człowiek rozwinie, ale teraz nie dosyć, że teraz #!$%@? wszystkie pieniądze w gówno waluty, to jeszcze siedzi na jakichś wykopach, kręcąc gównoburze z innymi ‘’biznesmenami ‘’ i o najlepsze inwestycje i shit coiny. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł, to założyłem tam konto i go trollowałem, pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty, typu „Safemoon to gówno, tylko Safejesus się liczy ”. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na wykop rangę Bordo, za #!$%@? 10 tysięcy postów o tej gównowalucie.

Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o kryptowalutach i za każdym razem temat schodzi w końcu na Binance, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr że nie ma tam jego ukochanego SAFEMOON’a, boją się dzielić MILIARDAMI, tylko kradno hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu, klnąc, i idzie czytać Wielką Encyklopedię Kryptowalut, żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił elektroniczny portflet na kryptowaluty. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał, tylko już wczoraj go rozpakował i kazał sobie zamiast prezentów przelać kilka tysięcy safemoon’ów na nowy nabytek. Gdyby mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich kryptowalut i ich twórców, tobym wziął i #!$%@?ł.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny, to stary jako prezent wziął i posadził przed komputerem z otwartym pancance – pozwalając zmienić eth na safemoon. Super prezent #!$%@?.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę Mirka, z którym często dyskutuje na temat kryptowalut.. Kiedyś towarzyszem polowań giełdowycych był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce WILK Z BITStreet. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na Wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny, Zbysio przyszedł na hehe kielicha. #!$%@? się i oczywiście cały czas gadali o kryptowalutach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczęli drzeć na siebie mordę.
- WEŹ MNIE NIE #!$%@? ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ, JAKIE SAFEMOON MA SOLIDNE PODSTAWY ?

- #!$%@? TADEK, NFT'y TO MA WZROSTY PO 60000%, TEN TWÓJ SAFEMOON TO SE MOŻE TYM 5% WZROSTEM NFT’om POSSAĆ CO NAJWYŻEJ

- CO TY MI O NFT #!$%@?, JAK LEDWO POTRAFISZ ZMIENIĆ COINY NA PANCAKE. SAFEMOON TO KRÓL SHIT COINÓW TAK JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI.

No i aż się zaczęli #!$%@?ć, zapasy na dywanie w dużym pokoju, a ja z matką musieliśmy ich rozdzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona Zbysia, że Zbysio spadł z rowerka, i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

I BARDZO #!$%@? DOBRZE.

Tak go za tego NFT’a znienawidził.

Wspominałem też o arcywrogu mojego starego, czyli giełdzie BINANCE. Stała się ona kompletną obsesją ojca i jak na przykład , że gdzieś było trzęsienie ziemi, to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych #!$%@? z BINANCE powiedzieć. Portale o kryptowalutach też przestał czytać, bo miał ból dupy, że wciąż o braku Safemoon’a na Binance nic się nie piszą.

Szefem Tesli oraz właścicielem większości Bitcoinów jest niejaki Elon Musk. Jest on dla starego uosobieniem całego zła wyrządzonego Safemoonowi – bo jak śmie nie wspominać o tej zajebistej kryptowalucie na Twitcie, czy innych gowno portalach. Raz poszedł na jakieś otwarcie prezentacji Tesli, na którym występował Musk, i stary wrócił do domu z podartą koszulą, bo siłą go usuwali z sali gdy darł się " POWIEDZ O PRAWIDZWEJ WALUCIE, O PRAWDZIWYM KRÓŁU KRYPTOWALUT !!!! ".

Ciąg dalszy nastąpi

#kryptowaluty
#kryptokomedia
#safemoon
#shitcoin
#heheszki
#pasta
źródło: comment_16303426554K1ct3JdpuoqlqZEoNhSHf.jpg
  • 5