Wpis z mikrobloga

@zapaczauymniesiemgauy: w kryjówce to dość dawno jeszcze jak nie była modna, rebemi mi nic nie mówi. Obecnie to już tak średnio mi się podoba, może za duzo razy byłem we Lwowie, powoli klimat gaśnie, nawalone po 10 salonów Appla na ulicy plus w oknach wsadzone ekrany LCD walące po oczach czerwonym kolorem.
@ramirezvaca: nie byłem, obecnie Lwów był tylko i wyłącznie bazą na przylot, a później na powrót Flixem do kraju. Bardziej zauroczyły mnie ich góry parę lat temu Howerla i okolice, a teraz Pikuj i magiczne wsie w tym rejonie, nie wspomnę już o przejeździe pociągiem do Sianek gdzie czułem się jakbym był w grze Syberia stojąc na peronie :)
@maniac777: ja używam Signal Idiuny, ale też przechodzi Generali ważne aby był wpis o covid, jak chcesz zaoszczędzić na forum fly4free jest chyba najtańsze ubezpieczenie, które honorują na granicy. Co do sprawdzania to na jedno babka wróży raz chcą raz nie. Jak początkiem sierpnia byłem w Odessie to nie chcieli ubezpieczenia, pani tylko zabrała moją książeczkę WHO i tyle, teraz we Lwowie pani chciała ubezpieczenie i kod szczepienia, jak masz wszystko