Wpis z mikrobloga

Widzę tu pole do kompromisu. Wybieramy jakąś losową gminę, ewakuujemy mieszkańców, lokujemy tam Młodzież Wszechpolską, uznajemy za niepodległy i suwerenny kraj, otaczamy murem, odcinamy gaz, prąd i wodę, budujemy przejście graniczne. My w Unii, oni nie, wszyscy zadowoleni.


@mnik1: Od dawna mówię, że wszystkich pisssiorków tak trzeba zamknąć na Podkarpaciu i zrobić im pisssorskie suwerenne państwo katolowo-socjalistyczne im. Jana Pawła drugiego i niech sobie żyją w swoim niepodległym #!$%@?łku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strahl: I kto jest normalny? 78 płci, nachodźcoloversi, aborcjoniści, kolorowi agigatorzy? Tutaj się mylisz, wy chcecie zamykać normalnych a zrobić ze świata "clown world". Honk honk! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Czemu ci wszyscy przeciwnicy unii nie zaczną konkretnych działań? Niech znajdą w swojej gminie czy mieście wszystkie inwestycje w których więcej niż 70% środków to dotacje z UE i ich nie używają - omijają nowo wybudowaną drogę, nie chodzą na stadion czy do kina.


@Greg36: Gratuluję retoryki na poziomie propagandy PiSu - nie głosujesz na nas, nie pobieraj 500+ xD
Czemu ci wszyscy przeciwnicy unii nie zaczną konkretnych działań? Niech znajdą w swojej gminie czy mieście wszystkie inwestycje w których więcej niż 70% środków to dotacje z UE i ich nie używają - omijają nowo wybudowaną drogę, nie chodzą na stadion czy do kina.


@Greg36: Najpierw niech UE zwróci składki i całą resztę niepoliczalnych kosztów bycia w niej...

@Priya: To samo można powiedzieć PiSowcom co szczekają o nie pobieraniu 500+
Raz że póki co nie jesteśmy płatnikiem netto wiec nie wiem co to znaczy że ue ma zwracać składki dwa jak konkretnie nasza gospodarka traci na byciu w ue?


@BekaZWykopuZeHoho: Raz, że nic nie pisałem o byciu płatnikiem netto cokolwiek to dla ciebie znaczy, dwa nie pisałem również, że nasza gospodarka traci na byciu w UE ( _)