Wpis z mikrobloga

Tylko dla wyborców Koalicji Obywatelskiej.
Na jaką inną partię byś zagłosował, gdyby KO nie było? Jeśli "inna" zostaw komentarz jaka.

#neuropa #polityka #lewica #bekazpisu #bekazprawakow #ankieta

Na jaką inną partię byś zagłosował, gdyby KO nie było?

  • Zjednoczona Prawica (PIS+Solidarna Polska) 3.5% (3)
  • Koalicja Polska(PSL+UED) 7.0% (6)
  • LEWICA(SLD+Wiosna+Razem) 17.4% (15)
  • Konfederacja(Korwin+Korona+Ruch Narodowy) 11.6% (10)
  • Porozumienie Jarosława Gowina 2.3% (2)
  • Polska 2050 Szymona Hołowni 50.0% (43)
  • inna 3.5% (3)
  • nie idę wtedy na wybory 4.7% (4)

Oddanych głosów: 86

  • 13
@Epsiloks: A na nich, bo czytałem ich program w większości pokrywa się z moimi poglądami. Nie należę do ludzi, którzy wybierają partie w ciemno. Oni może i nie są najbardziej popularni, a zarząd partii wygląda jak gimnazjaliści, ale uważam ich za kompetentnych ludzi
@Epsiloks: Znam możemy, obserwuję, mają program bardzo zbliżony do libertarian, ale jakoś do końca mnie nie przekonują. Wiem też, że w młodzieżówce mają straszny syf, chociaż to w teorii nie powinno mieć dla mnie znaczenia
@wespazjan: nie śledzę młodzieżówek, kojarzę tylko prezesa oraz program z deklaracją ideową, a na papierze to wygląda ok. Jeszcze Libertarianie wyglądają jak kuce sprzed 10 lat, które dopiero wyszły z piwnicy.
@Epsiloks: Ale jako partia wydają mi się bardziej stabilni niż możemy. Też są raczej wciąż bardziej widoczni dla przecietnego, umiarkowanie zainteresowanego polityką człowieka i moim zdaniem mieliby większe szanse w potencjalnych wyborach, niż możemy
@wespazjan: Wątpie, liby są tylko w necie popularne, w dodatku dla wąskiego grona, mogą być też aż nazbyt radykalni dla januszy polityki, możemy ma według mnie w teorii lepszy potencjał wyborczy.