Wpis z mikrobloga

Jak D. Trump zegna poleglych w walce amerykanskich zolnierzy vs. jak J. Biden ich zegna.

W dlaszym ciagu mnostwo amerykanow uwaza poleglych zolnierzy za bohaterow.
Jesli J. Biden nie robi tego specjalnie, to ma wrodzony talent. Ciekawe czy bedzie co zbierac z resztek poparcia do dems po uplywie tej niezwyklej kadencji prezydenckiej.

#usa #trump #biden #bekazlewactwa
baidu - Jak D. Trump zegna poleglych w walce amerykanskich zolnierzy vs. jak J. Biden...

źródło: comment_1630431052R9uvDsGaqWK1jA7B5J093T.jpg

Pobierz
  • 45
Joe Bidena w Pieluchach to za 3 lata już nie będzie bo gość będzie siedział albo w domu na emeryturce, albo już będzie leżał w grobie ze starości i przemęczenia pracą prezydenta


@Aik32fr45yd: Niewykluczone. Ciekawy jestem tylko jak to zostaloby przeprowadzone, bo wiekszosc mozliwych rozwiazan bylaby rowniez mocna kompromitacja i blamazem demokratow.
dadzą władzę Kamali po prostu.


@Aik32fr45yd: Tak ale jak to zrobia? Zrobia impeachment prezydenta i go odsuna od wladzy? Kamala i sekretarze stanu skorzystaja z 25 poprawki do konstytucji i go odsuna? Biden sam skorzysta z tej poprawki i sie odsunie? Wszystkie te rozwiazania pozostawiaja niesmak i blamaz partii demokratycznej.

Joe chyba musi przeczekać do stycznia 2023 by Kamala mogła objąć urząd tak mi się wydaje bo 2 lata prezydentury musi
@Prezydent-Camacho: @baidu: no to w styczniu 2023 mija dwa lata od objęcia urzędu przez Joe Pieluchę i wtedy będzie 2 lata bo Joe objął urząd w styczniu 2021. Wtedy Joe będzie mógł sobie opuścić urząd

Ale K. Harris jest tak niepoluarna ze mimo wszystko i tak nie wygra. W prelimaries nie zdobyla nawet 1 glosu

Spokojnie - fałszowanie wyborów też jest możliwe
@Tratak:

a stety czy niestety on się nie wycofa.

Nie wiadomo, to nie od niego zależy tylko od tych, którzy go finansują i od układu w ramach sił w partii Republikańskiej. Tak jak od Bidena nie zależało czy wystartował czy nie
jeśli Trump będzie kandydował w następnych wyborach prezydenckich to demokraci mają wygraną w kieszeni, a stety czy niestety on się nie wycofa.


@Tratak: Tak moglo sie wydawac gdy J. Biden i K. Harris zaczynali swoja kadnecje. Teraz to juz raczej nie jest pewne czy jakikolwiek kandydat dems pokna jakiekolwiek kandydata GOP. Juz nawet lewicowe media zaczely panikowac ze ta prezydentura nie idzie tak jak powinna.

Ps. Trump też nie umiał się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aik32fr45yd o to mi chodzi, że to Trump Republikanom rozdaje karty, a nie odwrotnie. Nie chcą go? Trudno, wystartuje jako bezpartyjny kandydat na prezydenta i zgarnie co najmniej 1mln prawicowego elektoratu Republikanów (alt rightów tam jest sporo), a taka różnica będzie ich dużo kosztować.
Jedyna nadzieja w tym, że Trump jest spłukany i za dużo nie zdziała, ale dalej bez kampani zgarnie tłumy.
@Tratak: Być może, chociaż nie wiemy co będzie szykowane. Może jego forma zdrowotna już nie będzie taka dobra. Jaja będą jak Trump za 3 lata będzie w formie pokroju Joe Pampersa Demencji. To będą jaja - staruch do tego dziwak xD
@Tratak: Może do tego czasu USA upadnie po przegranej wojnie hegemonicznej z Chinami (co raczej tak szybko ta wojna się nie odbędzie) i tam nie będzie czego zbierać bo bankructwo kraju może się odbyć. Nie wiemy co się stanie w sumie jeszcze
z McCainem chodziło mi o to, że nawet po jego śmierci krytykował go dalej. Sami Republikanie prosili, aby tego zaprzestał


@Tratak: Nie pamietam zeby tak robil. Wydawalo mi sie ze przestal go krytykowac po tym jak McCain umarl (za co z reszta meida krytykowaly Trumpa: https://www.nbcnews.com/politics/donald-trump/not-war-hero-sympathies-trump-tweets-mccain-s-death-n903906 ).
Masz jakies zrodlo ktore potwierdza ze dalej krytykowal McCaina po tym jak on umarl? Jesli tak robil to oczywiscie bylo to bardzo nieprzyzwotie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@baidu:

Ale K. Harris jest tak niepoluarna ze mimo wszystko i tak nie wygra. W prelimaries nie zdobyla nawet 1 glosu.


To dlaczego demokraci wystawili ją w parze z ledwo żywym Bidenem?