Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swag23: Sony mdr-7506.
Oczywiście z tym prezentowaniem się to subiektywna sprawa :)

Świetnie brzmiące sluchawki. Ja mogę je godzinami używać i jest ok, a to u mnie rzadkość. Z innych to tylko pchełki potrafię tak długo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swag23: to dość sporo zmiana wymagań Mirku :)
To nie znam żadnych takich. ANC to raczej bezprzewodowki, a tam wszystko jest albo #!$%@? albo kosztuje duuuuzo więcej. Miałem jble które mają opcjonalnie kabel, a tak to bezprzewodowe, bez ANC. Cała seria jest #!$%@?, plastik okrutny, brzmienie co najwyżej znośne, bardzo niewygodne. Droższe modele które faktycznie są wokółuszne są poza tym budżetem a i tak bym ich nie polecił.

Jak ANC nie
@annotate: przyznam ze #!$%@? to przeliczyłem a widze ze ogarniesz temat a cena koło 1k już da radę? Jakies sony widziałem 1000hw coś tam czy jakoś tak. Trochę wypadłem z obiegu bo na pchełkach ostatnio operuje ale zajechałem już 3 pare airpodsow pro i nie chce znowu #!$%@? 250 euro na 3 miesiące słuchania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@swag23: nie nie, bezprzewodowe chromolę. Lubię sluchawki i nie raz wydałem kasę na nie ale właściwie za każdym razem to była loteria i na bezprzewodowach wtopiłem. Z jednych jestem zadowolony ale producent wysłał mi dwie pary (reklamacja, przesyłka szła 3 miesiące) i jedna padła :) jbl dokanalowe padlo zasilanie. Plantronix dokanalowki #!$%@?ły się mechanicznie, guma zaczęła blokować mi ucho. Usterka której nie widać a nie da się w nich słuchać... Jbl