Wpis z mikrobloga

Mikrusy, przeleciałem tajke było bosko django/10 bylo tak bosko ze nawet jej sie spodobalo ;_; i gadalismy sobie potem przez pol godziny, ale w sumie to ona monolog robila o swoim zyciu ;; ale i tak bylo bosko

------

Teraz pytanie o jakie mi chodzi, jak sie zbadac na choroby weneryczne? // w koncu trzeba niby kondom jest co szkodzi byc pewnym

tzn HIV to spoko bo za darmo albo 25zl, ale mi chodzi o HBS HCV i takie tam, jakie badania by mozna bylo zrobic?

@Wandsbeker #heheszki #tajki #wygryw #przelecialemtajke #tajlandia #prostytucja // bd do niej wracal regularnie ;
_;

wszystkie polskie, czeskie << ta tajka
  • 10
  • Odpowiedz
@Lukas77986: no chyba cie....

ale pocalowala mnie i probowala wsadzic jezyk do gęby ;__; ale powiedziala ze nie chce bo mam nowe zęby (prawda) i jeszcze musze sie do nich przyzwyczaic, #!$%@? to byl ten jeden moment ze chcialem jej jebnac za to xD
  • Odpowiedz
@Lukas77986: kurde wiem jak to zabrzmi #!$%@?, ale wole wlasnie drobne azjatki a nie murzynki

po prostu lubie laski przy ktorych tylku moj penis nie wyglada jak maly patyk ;__; zalozenia. +15

prostytucja +18, ministrant +5
  • Odpowiedz
@meisterh: nie żebym nie wierzył (NA PEWNO NIE UWIERZĘ W BOGA), ale jesteś tu ledwie tydzień, w dodatku w przeciągu tego tygodnia od rejestracji oberwałeś bananem. Więc sam wiesz jak to jest. Odnośnie groźby zakażenia - gtfo jutro z samego rana do szpitala i poproś o badania na możliwość obecności wirusa HIV w organizmie. Ewentualnie syfilisu / rzeżączki.
  • Odpowiedz