Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że wyborcy liberalni zostali tak zahukani, że wstydzą się swoich poglądów i za wszytko przepraszają, gdy tylko któryś bolszewik z PiS pogrozi palcem?
Dlaczego mamy przepraszać za Frasyniuka, nie wspominać o rzekomo "wstydliwych" występach na #campuspolska, podczas gdy spotkania Gazety Polskiej to spędy najbardziej zatwardziałych psychopatów, a TVP Info to ściek parszywych obrzydlistw, przy których Nitras to niewinny aniołek?

A najwięcej do powiedzenia o tym co jest szkodliwe dla opozycji oczywiście mają do powiedzenia funkcjonariusze wSieci, Gazety Niedzielnej czy innej TV Republika. Z jakiej racji w ogóle ktoś myślący wchodzi z nimi w polemikę?!

Gdy bolszewik oburza się "ale jak to on chce odbierać przywileje kościołowi" to trzeba powiedzieć, że TAK WŁAŚNIE BĘDZIE, a nie rozglądać się wstydliwie na boki.

#bekazpisu #oswiadczenie #tusk #neuropa
  • 4
@PiccoloGrande: wydaję mi się, że to dlatego, że wszelkie głupstwa są potem grillowane na okrągło w TVP, a opozycja nie ma tak scentralizowanego medium, które by waliło w rząd w ten sposób
@snwe: Zgoda. O ile brak zniżania się do poziomu "grillowania" jestem w stanie zrozumieć, to nie rozumiem dlaczego tak bardzo wszyscy przejmują się, że będą grillowania przez PiS'owskie media. Jak słyszę coś w stylu "lepiej tego nie robić bo TVP Info będzie mieć pożywkę" to nie wiem czy śmiać się, czy płakać.
@PiccoloGrande: Bo Frasyniuk jechał po Straży Granicznej, która robiła to za co im płacą, co jest ich prawnym i służbowym obowiązkiem, za to że ta nie postępuje tak jakby on osobiście chciał, a spotkania Gazety Polskiej to spotkania Gazety Polskiej - target oczywisty, czyli adoratorzy tej gazety, dokładnie to co napisane na opakowaniu, więc upust wysrywów Sakiewicza byłby tam niczym niespodziewanym, a Campus Polska jak się okazuje jest sponsorowany przez instytut