Wpis z mikrobloga

Siemanko perfumowe świry, przychodzę dzisiaj do was z trzema sprawami, z których 2/3 jest bezpośrednio związanych również z tagiem #perfumowemistrzostwa.

Po pierwsze - dawno nie zapraszałem Was na perfumowego discorda: klik

Po drugie - szykujemy się do kolejnej edycji #perfumowemistrzostwa, tym razem tematem przewodnim, po ogromnym sukcesie letniaczków, będą NAJLEPSZE ZAPACHY NA ZIMĘ, czyli potocznie "zimniaczki". Perfumy, które wyciągamy, gdy nadciąga późna jesień oraz zima.

Póki co zbieramy w całość listę eliminacyjną, i tutaj potrzebna jest Wasza pomoc!

W komentarzach pod tym wpisem jak również w stosownym kanale na discordzie możecie dopisywać swoje propozycje najlepszych zapachów na okres zimowy!

Im szybciej zbierzemy listę do eliminacji, tym szybciej rozpoczną się długo wyczekiwane igrzyska. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do dzieła!

Aha, jeszcze po trzecie - za momencik na tagu pojawi się post z niecodziennym wariantem mistrzostw. Będziecie mogli wypisać swoją "topową dychę", tudzież "TOP 10 FRAGS FOR LIFE", czyli 10 zapachów, którymi musielibyście psikać się do końca świata i jeden dzień dłużej.

#perfumy
TetraHydroCanabinol - Siemanko perfumowe świry, przychodzę dzisiaj do was z trzema sp...

źródło: comment_1630505641cFaU9ysrVRvAEdiLawAjCG.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@TetraHydroCanabinol: Nie wiem co tam już masz, ale zapodam jakieś moje topki na zime.

-Prada Luna Rossa Extreme
-Moschino Toy Boy
-The Different Company Collection Excessive - Oud Shamash
-Unique Russia Scandinavian Crime
-Giorgio Armani Emporio Armani - Stronger With You Intensely
  • Odpowiedz
a nie powinny być najpierw 'jesieniary'?


@futrzakos: nie wiem czy jest sens to tak rozbijać, zwłaszcza, że polska zima i jesień są coraz bardziej do siebie podobne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu podzielmy to na porę ciepłą (wiosna i lato) oraz porę zimną (jesień i zima).
  • Odpowiedz
@TetraHydroCanabinol:
* HdP 1740 (Albo bardziej znany Tiziana Terenzi - Laudano Nero)
* Issey Miyake Noir Ambre (mało znany)
* Amouage Interlude
* Amouage Jubilation
* Serge Lutens Ambre Sultan
* Rasasi La Yuqawam
* MFK Oud
* Roja Enigma
  • Odpowiedz
@TetraHydroCanabinol: jeszcze dorzucę po pogrzebaniu
Yves Saint Laurent Body Kouros
Ralph Lauren Polo Red Extreme
Rasasi Daarej pour Homme
Prada Luna Rossa Black
Montale Chocolate Greedy
Loewe 7
Moschino Toy Boy
Montblanc Legend (Eau de Toilette)
Memo Paris Russian Leather
Carolina Herrera CH Men Privé
Carolina Herrera 212 VIP Men
Davidoff Zino
Zara Warm Black/ Just Jack Tobacco Leaf
  • Odpowiedz