Wpis z mikrobloga

@KlaudiX: Najgorzej, kiedy mimo tego że szkoła była ileśdziesiąt lat temu, człowiekowi śni się, że jest w szkole bez zadania domowego i nie wie co się dzieje na lekcji.

Dodatkowy bonus, kiedy śni się, że jesteś w pidżamie, albo w ogóle bez. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KlaudiX: Ja to bym sobie wrócił na kilka dni do szkoły, postresował się przedmiotami ścisłymi, poflirtował z koleżankami (szczerze mówiąc szło mi #!$%@?), z kumplami bym pogadał, choć na dłuższą metę wolę swoje dorosłe życie i pracę, która jest moją pasją
  • Odpowiedz
@KlaudiX: A mi sie z kolei czasem sni, ze cos tam #!$%@? im sie w szkole w papierach i musze pilnie wrocic na rok z powrotem do gimbazy/liceum/studiow i zaliczyc ponownie klase/semestr.
  • Odpowiedz
A mi sie z kolei czasem sni, ze cos tam #!$%@? im sie w szkole w papierach i musze pilnie wrocic na rok z powrotem do gimbazy/liceum/studiow i zaliczyc ponownie klase/semestr.


@TgcRap4: omg mam podobnie. Śni mi się, że zapomniałam pójść do 3 klasy liceum, bo mi się coś #!$%@?ło i #!$%@? przypał teraz trzeba odrobić szybko zanim ktoś się skapnie. Albo jeszcze mam sny, że jestem spóźniona do szkoły i
  • Odpowiedz
@KlaudiX: Na lekcji przynajmniej można było sobie poczytać swoje książki, albo czasem posłuchać lekcji. To przerwy się dłużyły, bo nie wiadomo było co ze sobą zrobić przez te 10 minut.
  • Odpowiedz
@KlaudiX: Ja mam czasem napady masochistyczne i przychodzę do starej szkoły i sobie po prostu chodzę po korytarzach i przypominam co się działo w różnych miejscach. Zawsze mi się te wycieczki kojarzą z żołnierzami wracającymi na dawne pola bitew xd

Takie, ,,O tutaj prawie zdechłem", ,,A tutaj się z tym typem o coś kłóciłem" itd
  • Odpowiedz
Dzwonek jest dla nauczycieli nie dla uczniow


@skafa2: Między innymi za wielokrotną kontestację tego stwierdzenia, popieraną argumentacją o psychologicznym znaczeniu przerwy i braku umiejętności organizacji czasu pracy przez nauczyciela, technikum kończyłem będąc z dyrektorem na "ty". Przy okazji - On palił Radomskie, ja Camele ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz