Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś z Wasz może jeździ #opel #mokka pierwszej generacji i może coś więcej powiedzieć o samochodzie?

Niestety w Oplach jestem zupełnie zielony (team Francja). Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak sprawuje się ten oplowski dieselek?

Rodzice uparli się na Mokke w automacie i jutro mamy oglądać. Ogólnie wszystko jest nie po mojej myśli - sprowadzony z Belgii, Handlarz ...

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-mokka-perfekcyjna-totalny-full-cosmo-perla-100-aso-gwarancja-ID6E1ELD.html#ff103e4634

#motoryzacja #samochody #otomoto
  • 5
  • Odpowiedz
@xKretes: jezdzilem przez tydzien na wakacjach rok temu i generalnie nie polecam. Prowadzi się jak wozek sklepowy, ma mały bagaznik. Ogolnie takie ciężko wytłumaczalne negatywne odczucia z jazdy miałem ;) W tych pieniądach od Opla jest np Astra, czy inne kompakty podobnej klasy, które są chyba pod prawie każdym kątem lepszym wyborem.
  • Odpowiedz
@xKretes: Dla starszych osób super wygodnie się wsiada, dobra widoczność, prowadzi się jak typowy suv jak nie szalejesz to ok, do tych kluczyków nie zaleca się bryloczków zakładać bo lubią się rozpaść
  • Odpowiedz