Wpis z mikrobloga

Chętnie poczytam wasze opinie o krypto influencerach/youtuberach jak Mike Satoshi, Kamil z Encyklopedii Kryptowalut, Maciej Tomczyk, Piotrek Ostapowicz itd.
Czy podoba wam się to co robią, czy nie uważacie, że za bardzo naganiają na konkretne projekty w które wchodzą itd. itd.

Pytam totalnie z ciekawości, bez jakichkolwiek insynuacji :P
#kryptowaluty
  • 8
@approve: Owszem naganiają, ale trzeba być debilem aby zakupić coś w ciemno bo ktoś tak powiedział.
Ja oglądam ich czasem by dowiedzieć się o jakichś newsach, choć twitter daje mi to szybciej.
Czasem podpowiadają co kupić, jak zrobię własny przegląd krypto to dopiero kupuje.
Ogółem są mniej szkodliwi niż Ci co w intro mają kursy, szkolenia za 1000zł
@approve: Nie podoba się, oni wszyscy są dokładnie tacy sami. Coin/token w który wszedłem NALEPSZY, SOLIDNE FUNDAMENTY, AUTORZY SUPER, CZASAMI NIE OGARNIAJA ALE MUSZĄ SIĘ WYROBIĆ I BĘDZIE GIT, coin/token, w który Ty wszedłeś, NAJGORSZY, SCAM, zara autor sie zawinie i tyle z tego będzie, #!$%@? hehe, czytałeś news podobno autor jeździ oplem HAHA. Dokładnie to samo jest na wykopie, bo wykopki tych kryptowalutowych przegrywów i naganiaczy oglądają i zarażają się
@approve: oglądaj kilku których zwyczajnie po ludzku lubisz żeby się nie męczyć i na podstawie ich opinii ze średniej wyrób swoją. Jest to ogólnie kółko wzajemnej adoracji nie przepadające za inną frakcją. Taki Mike i Kamil nie przepadają chociażby za kryptonarodem czyli m.in. Koniecznym. Tępią Ostapowicza bo kiedyś ostro naganiał na scamy. Z drugiej strony w wielu kręgach Mike jest uważany za największego Janusza w krypto (nie tylko ze względu na
@approve: ja oglądam Koniecznego, Kamila Gancarza, Krypto Feniks i czasem Ostapowicz jak coś ciekawego wypuszcza i póki co wychodzę dobrze na ich poradach inwestycyjnych które nie są poradami inwestycyjnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najważniejsze to mieć swój rozum i robić swój research
@approve Każdy z nich może być dobrym uzupełnieniem wiedzy, jeżeli takowej ci brak, aczkolwiek z projektami które promują trzeba najpierw zapoznać się samodzielnie.
Jeżeli chodzi o zbiór informacji to oczywiście są ciekawym źródłem ale nie głównym.
Musisz mieć dystans do każdego z nich,
Kamila encyklopedii lubię dlatego, że nie kryje się gdy na coś nagania, mówi otwarcie gdy z kimś współpracuje.