Wpis z mikrobloga

@TheAdas: mnie właśnie zaintrygował ten A22 5G, ale patrząc przez pryzmat kilkumiesięcznego używania A71 z 6GB ram kręce nosem na 4GB ram w A22 5G - może szybko ubijać aplikacje. ( ͡° ʖ̯ ͡°) A22 i A32 mają ten sam procek i oba mają 5000 mAh więc tutaj może być remis w kwestii baterii. :D Ale za to A22 ma OIS w głownym aparacie, a A32 ma
@TheAdas: jak mnie pamięć nie myli, to dopiero od A52 w górę. Czyli kwoty zaczynające się od 1599 zł. :D Nie tak dawno do sprzedaży wszedł A52s 5G za 1999 zł jako następca A52 5G. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co jeden Mireczek ostatnio pisał A52s 5G można wyrwać za 1799 zł w Orange Flex.
@TheAdas: a no niestety. Z tego co tak patrzę póki co straszna posucha z A52 - widzę jedynie czarnego w Neonecie, reszta sklepów brak możliwości zamówienia online, nieźle. :D

Zamiast A52 możnaby mieć OnePlus Nord CE za 1499 zł ale skoro założyłeś od początku Samsunga mamy dość ograniczony wybór.
@TheAdas: czyli możesz zaryzykować z A22 5G, a jak nie podejdzie poleci na zwrot i tyle. :D Szkoda, że nie ma innych kolorów A22 5G u nas, tylko czarny... Znudziły mi się już te czarne telefony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TheAdas: jeżeli Samsung ogarnął optymalizację w tych nowszych budżetowcach z 4GB ram powinno być okej. No ale sam nie wiem, bo nie miałem ich. Motorola też klepie budżetowce z 4GB ram od dłuższego czasu niczym kserokopiarka. Jedynie Moto G30 jest wisienką na torcie z 6GB ram w cenie <1000 zł. :D
@TheAdas: mnie by bardziej biały odpowiadał. I zastanawiam się czy X-Kom czasami nie ma błędu w opisie jaki procesor tam jest. Wg GSMArena siedzi tam Helio G80, a nie G85. W tym sklepie są spoko zwroty - zwracasz do paczkomatu bez drukowania i naklejania etykiety. Potrzebujesz tylko napisać na przesyłce numer paczki InPost oraz numer zwrotu RMA i przesyłka wraca do sklepu.
@TheAdas: szczerze mówiąc jestem sceptycznie nastawiony do budżetowców Samsunga. Z niższego segmentu odpowiadały mi telefony Realme. Miałem Realme 6, 7 i X3 SuperZoom - każdy spoko. :D Zamówiłem z ciekawości Realme Narzo 30 5G za 699 zł w X-Kom, jestem ciekawy czy będzie fajniejszy od Realme 7. :D