Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Bije się z myślami o kupno czytnika ebookow I sam nie wiem. Na korzyść książek przemawia sam fakt radości z przesyłki i obcowania z książką. Na korzyść czytnika przemawia to, że mogę go zabrać ze sobą wszędzie. No i abonament w postaci legimi czy też empik go z mnóstwem książek. #ksiazki #ebook
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zirytowana_plaszczka: tylko patrzę na to ze obcowanie z książką tez mi sprawiało przyjemność, od zamówienia przez rozpakowanie paczki aż po czytanie. Ja patrzę akurat bardziej w empik go i czytnik pocketbook, tylko że on kosztuje 600-700 zl
@Fritzowski: Jak zaczniesz z niego korzystać to ci ta radość obcowania z fizycznym egzemplarzem książki przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam pocketbooka, tym że jest to touch lux 4 bo kupiłem go kilka lat temu.
@Fritzowski: przecież dalej możesz kupować książki :P ja mam sporo papierowych, mimo że czytam już niemal wyłącznie na smartfonie. Po prostu są książki, które fajnie mieć na półce i czasem do nich wracać, a są też książki, które są jednorazówkami - do przeczytania i nigdy więcej się nie spotkacie.
@myron_bolitar: Trzeba założyć konto na stronie Instapaper. Możesz sobie ustawić, że zbiera od 10 do chyba 50 artykułów i potem wysyła Ci taką paczkę na kindla (trzeba dodać sobie adres insapaper do zaufanych). Do tego masz apkę w tel do czytania oraz apkę do przeglądarki która dodaje ci przycisk. Po jego wciśnięciu zapisuje otwartą stronę. Jest problem z artykułami które mają kilka stron- na wszelki wypadek dodaje je oddzielnie. Nie zawsze