Wpis z mikrobloga

Mireczki utopiłem p30 pro - tzn działa, ale tylko tak trochę. Zaparowany, łączność padła, nie wróżę mu długiego żywota( a właśnie wymieniłem baterię, pewnie dlatego nie wytrzymał w wodzie xD ).

Jest jakaś sensowna alternatywa dla P30 pro? Płacić 2500 za 2 letni telefon, któremu wsparcie się zaraz kończy... Jakiś Samsung? Japko odpada.


#huawei #p30pro #telefon #telefony #smartfon #smartfony #android
anonim1133 - Mireczki utopiłem p30 pro - tzn działa, ale tylko tak trochę. Zaparowany...

źródło: comment_163076218034XpHw6lHnfSKxA783sprO.jpg

Pobierz
  • 33
@Masterczulki: O Pixele zbadam, swego czasu google robił fajne sprzęty.

co masz na myśli?


@MilionoweMultikonto: Kosztuje tyle ile dałem za niego dwa lata temu. Aktualizacji systemu nie będzie - może jakieś łatki bezpieczeństwa, ale no za takie pieniądze to więcej zabawek by się chciało :P Boję się, żę będę musiał kupić taki sam, to kolejne dwa lata spokoju. Ale smutne, żę nie widzę alternatyw i liczę na to, że po
@anonim1133: a czego byś się spodziewał od rynku smartfonów? Procesory są szybsze, aparatów lepszych nie będzie, ekrany są a absurdalnie duże, zmniejszenie wagi blokuje technologia akumulatorów, odciski palcow, 5G, co byś jeszcze chciał? To tylko telefon, jak nokia 3210, kres możliwości
Dalej są już zabawki typu Samsung flex, dodatkowe ekrany itp
@MilionoweMultikonto: AI i większa matryca. Sam latam z Soniakiem A7R3 i ich obiektywami a Pixel 4a brata mnie zaskakuje ;D W sumie pozbyłem się szerokich kątów i czekam na Pixela nowego. Zostawiłem uniwersalny 28-200 (tu akurat Tamron zastąpił 24-105 G mastera) i 200-600 Soniaka, bo tutaj raczej telefony nie mają podejścia ;)