Wpis z mikrobloga

#bfv #battlefield #gry #battlefield5

Mireczki weźta mi powiedzta, bo #!$%@? już nie wiem czy mam jakieś zwidy czy to naprawdę tak jest.

Czy ta gra ma #!$%@? netcode? Bo jestem niemal całkowicie przekonany, że netcode jest SILNIE #!$%@?. Mam mocnego neta, pingi DO 30 ms zwykle, a jednak na potęgę ginę po prostu natychmiastowo, albo za ścianą, albo od chłopa co już go tam dawno nie ma.

Pierwszy zaczynam strzelać i nagle ginę natychmiast od gościa który używa broni, która zabija na 3 hity nawet jakby z raz trafił w banię i nie jest to taki szybki proces wcale BO SAM JEJ #!$%@? UŻYWAM, i walę w wafla masę nabojów widząc za każdym razem jak mu po troszku ucina HP. I nagle jeb, leżę mimo że chłop zaczął strzelać dosłownie z pół sekundy później. Sam muszę ładować w ludzi czasem zatrważającą liczbę nabojów dosłownie widząc jak im powolutku HP ucieka aby potem ostatecznie zginąć "na hita".

W BF1 czasem się zdarzały jakieś jazdy z tym związane, ale tutaj to rzadko się zdarza abym umarł normalnie czyli że widzę że mam 100-60-20-0 HP. To niemal zawsze jest 100-0 albo za winklem jak się schowałem.
  • 12
  • Odpowiedz
@Khaine: weź pod uwagę też to, że nie bez powodu klucze do tej gry latają po 0,50-1€ - przez brak prywatnych serwerów gra OGROMNA ilość cheaterów, ta gra zdechnie po kilku dniach od premiery 2042, bo nic już nie będzie przy niej trzymać ludzi.
  • Odpowiedz
OGROMNA ilość cheaterów


@kimochii: Nie musisz mi mówić, każdego dnia widzę z 3 xD 3 takich co się nawet nie kryją, pewnie cała masa jest takich co biegają tylko z WH albo jakimś aimlockiem.

ta gra zdechnie po kilku dniach od premiery 2042


Pod jednym warunkiem - że 2042 nie #!$%@? się na mordę XD

Nie no, mam wygrane chyba z 700h w BF1 i ponad 220h w BFV i BFV
  • Odpowiedz
@Khaine: >Nie musisz mi mówić, każdego dnia widzę z 3 xD 3 takich co się nawet nie kryją, pewnie cała masa jest takich co biegają tylko z WH albo jakimś aimlockiem.

I właśnie o to chodzi, że gra nie banuje nawet takich oczywistych, bo wsparcie już dawno umarło, a co dopiero 'podejrzanych'. I to w głównej mierze dyskwalifikuje dla mnie tego battlefielda - w bf1 mam kilka prywatnych serwerów, na których
  • Odpowiedz
@Canova: Szukaj w wyszukiwarce serwerów AMG (Alliance Multi Gaming), Infantry Paradise i Salty Noobs (USA), gram na nich zamiennie w zależności od liczby graczy online. Jeśli ktoś jest zbanowany za cheatowanie na jednym z serwerów, to automatycznie jest też banowany na pozostałych, bo mimo, że serwery prowadzone są przez różne klany/społeczności, to współpracują ze sobą i wzajemnie pomagają.
  • Odpowiedz