Wpis z mikrobloga

Witam, szukam jakiejś fajnej gierki w której będę mógł spędzić tysiące godzin na skillowaniu swoich umiejętności w tą grę, nwm zbieraniu czegoś, doświadczenia wbijania poziomu może składania eq itp. ale głownie chodzi o lvl i swój skill w tą grę. W sensie chodzi o to że gość który ma 100h będzie lepszy od tego co ma np. 2h ale będzie gorszy od tego co ma np 2000h XDD No i raczej żeby była online, choć single też może być no i byle by nie za bardzo fantasy i sci fi. Gry typu csgo lol dota starcraft odpadają bo w te dwie pierwsze się nagrałem już.

A jeszcze jakbyście mi mogli polecić to szukam jakiejkolwiek gry wartą ogrania, bo kupiłem dosyć dobrego kompa i się okazuje że wszystkie gry z dzieciństwa które mi nie chodzily za dobrze już są ograne i nie ma w co grać. Głownie również chodzi mi żeby były bardziej realsityczne niż fantasy. Kiedyś to mi się prawie każda poznana gra podobała, a teraz to przeglądam i steama i fora i nie ma nic ciekawego. Gry które lubię i ograłem i chciałbym cos w podobnych klimatach:
RDR2
Wiedźmin 3
Gta 5 SA 4
Sid Meier Pirates
Mafia 1 2
BF1
Two Worlds
Dead Island
Tropico
AC Unity
Wiem, jest duża rozbieżność kategorii dlatego nie proszę was o jedną grę tylko po prostu podajcie jakieś fajne gry tego typu (w sensie, realne, takie które prawie mogłyby być w prawdziwym świecie) do ogrania. Dzięki i pozdrawiam :D

#gry #steam #origin #pcmasterrace #games #grypc
  • 23
@mohawk no z fantasy mi sie tylko Wiedzmin 3 spodobał o ile mozna nazwac to fantasy, probowalem sie przekonac do Gothica 2, 3 i Risen, ale niestety to nie moje klimaty
@PawelMPL: Path of Exile jeśli chodzi o masterowanie. Co do nowego kompa i nadrabiania zaległości to polecam jak zawsze w takich sytuacjach wklepać w google "best pc games in 20XX" i jechać po listach, bo z tego co napisałeś to gustujesz chyba w grach triple A, więc nie wiem czy warto polecać jakieś indyki.