Wpis z mikrobloga

#bieganie #biegiultra #ultramaraton

Wczoraj bralem udzial w 12h biegu charytatywnym, trasa w parku po petli 1.8km #jakchomik.
Start traktowalem troche jako nabycie doswiadczenia, przetestowanie sprzetu, strategii jedzeniowo-wypoczynkowej.

Ogolnie jestem dosc zadowolony, zalozenie bylo takie zeby biec przez 12h, czyli na tyle dozowac sobie odpoczynek, jedzenie i tempo, zeby w zadnym momencie nie zaczasc isc. Do tego balem sie o psyche, bo wiadomo petla 1.8 to tak malo rozrywkowo, ale z tym nie bylo problemow.

Slad na zegarku sie za bardzo nie rozjechal, gdzie sikalem w krzakach jest slad, gdzie zdejmowalem gacie w krzakach (to dluzsza historia :D) tez jest pokazane.

Bieg charytatywny, wiec forma uczestnictwa taka a nie inna, kto chcial mogl leciec 12h, kto chcial mogl leciec 1.8km, mozna bylo wystartowac o dowolnej godzinie. Stad malo motywujace akcje, jak wyprzedzajacy cie zawodnicy cisnacy tempem na 5km, a ty juz w nogach masz 80 i wiesz ze sie szybciej po prostu #!$%@? nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sama organizacja, punkt zywieniowy, obsluga na mega plus. Uczestnictwo bylo darmowe, wszystko pochodzilo od sponsorow (w tym np. goraca pizza na punkcie), celem jest nabieganie we wrzesniu miliona kilometrow, co skutkowac bedzie przekazaniem kwoty 100 000zl na rzecz Przyladka Nadzieji zajmujacego sie chorobami nowotworowymi dzieci.

A jestem dosc zadowolony bo celem bylo 110km+, ale jak sie zaczyna tempem 5:10 przez pierwsze 10km, zanim przyjdzie refleksja ze jeszcze pozostalo 100km, to tak wychodzi ( )
PurpleHaze - #bieganie #biegiultra #ultramaraton 

Wczoraj bralem udzial w 12h bieg...

źródło: comment_163082999772g06EfVECOiobvmYkwBvF.jpg

Pobierz
  • 16
Ale możesz chodzić, nic sobie nie obtarłeś tak, żebyś nie mógł? :D


@mozgogrdyczka: wiedzialem ze bedziesz chciala historie gaci przeczytac ( )


Obetrzec nic nie obtarlem, xenofit second skin sprawdzil sie na nogi i pachwiny i chyba uznam jego wyzszosc nad sudocremem. Natomiast od 90km przy zatrzymywaniu sie na punkcie i ruszeniu, czylem tepy bol w lewym kolanie i dzis to kolano mi nadal dokucza.

Buty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: napisane to było tak jakbyś liczył, że ktoś zapyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No kolano, oby przeszło, życzę zdrowia wszelkich części dotkniętych biegiem, co zrobić, to i tak mało obrażeń jak na 12h biegania w kółko. Sudocrem to myślę że jest bardziej na "jak już obtarło" niż na "zanim obetrze", przynajmniej ja to tak widzę :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blazko: nawet w dekatlonie można kupić skarpetki z palcami, całkiem są niezłe, polecam, mam też od chińczyka i też niezłe, takich "markowych" to nie testowałam, ale kupa amerykańskich ultrasów lata w injinji :D