Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Sebixhere1: Przykra sprawa, Miras, serio współczuję
Jak masz zwierzaka, to go przytul, weź do łóżka czy coś
Wygadaj się komuś, opowiedz dokładnie, co myślisz, czujesz
Random z neta też może być
Ktokolwiek, kto chce Cię wysłuchać
  • 0
@brakloginuf No właśnie tego sie obawiam najbardziej, dosłownie jestem tutaj 2 dni. W sobotę zdawałem jeden z kursów do pracy i trochę lipa w pierwszym dniu nie iść. Z drugiej strony lepiej tak niż miała by sie komuś stać jakaś krzywda przez moje zamyślenie.
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Sebixhere1: Jak w Europie jesteś to prawdopodobnie masz trochę roamingu, możesz zadzwonić
Zawsze kontakt twarzą w twarz jest lepszy, człowiek to zwierzę stadne, dlatego też lockdowny tak bolą, ale wiesz, trzeba się dostosować do sytuacji
  • 0
@brakloginuf szczerze to tak źle tak niedobrze, co bym nie wybrał raczej nie pomoże mi w nawiązaniu dobrej współpracy z pracodawcą, ale jednak myślę, że nie pójdę, bo faktycznie stan raczej nie pozwala na to
@Sebixhere1: Jedna i druga to zwykłe #!$%@?, nic nie warte i nawet nie powinno się po nich rozpaczać, ale wiem po sobie jak jest i już od dłuższego czasu nie mam ani siły pracować ani istnieć, ale po poprzednich związkach, gdzie raz moja ówczesna dziewczyna spotykała się z moim najlepszym przyjacielem, a dowiedziałem się o tym przez to, że dodał jej rodziców do znajomych na fejsie xD (sam ich nie poznałem).