Wpis z mikrobloga

@MisterTwister: rusza mnie tylko to, że zawsze na drodze spotykam debila, co mnie wyprzedza czy to na środku skrzyżowania czy na zakręcie czy na przejściu dla pieszych i zawsze jest to kierowca kałdi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@robsosl: spróbuj jechać przepisowo 140 na autostradzie i wyprzedzać tira, 90% szansy, że takie audi przyklei się do zderzaka i zacznie mrugać ledami, a 10% szansy, że dodatkowo zacznie wymachiwać łapami przez okno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@robsosl nie wiem czy to dobre auto, ale audi, skody i Volkswageny mnie po prostu brzydzą. Najbrzydsze auta, wszystkie wyglądające tak samo- zrobione na jedno kopyto

@m76859: to jest tzw. sleeper. To jest auto z napędem 4x4, b.mocnym silnikiem i przy tym wygląda niepozornie jak karawan janusza i grażyny z dwójką dzieci i psem.
  • Odpowiedz
jadę sobie 70 km/h moim ponad 30 letnim klasykiem i


@FoxX21:
nie myl posiadania 'klasyka' z własnej woli dla frajdy z jeżdżeniem starociem bo innego nie masz ¯\_(ツ)_/¯

aha, 126p/srolonez/125p z końca produkcji to żaden klasyk- tak tylko uprzedzam
  • Odpowiedz
@arczer: @vorio: tam obok jest wyjście ewakuacyjne przed którym jest wolna przestrzeń, a auto się nie zmieści, więc jaki problem stanąć 30 cm dalej xD nie zawsze, ale czasami takie auta tak właśnie stoją, bo wyjdzie Polak cebulak mający w dupie czyjeś mienie i obrysuje.

@Crazy_summer: @FoxX21: mmm, tylko biała Skodunia Fabia 0.9 Turbo Tech Full w dizelku XDDD
Widzę kogoś cieszącego się czymś czego nie lubię -
  • Odpowiedz
wcale mnie to nie rusza, ja mam w dupie wasze znaczki i wojenki o to, kto będzie jechał szybciej - jadę sobie 70 km/h moim ponad 30 letnim klasykiem i możecie mnie nawet rowerami wyprzedzać


@FoxX21: albo baitujesz i to strasznie #!$%@?, albo jesteś ograniczony intelektualnie.
  • Odpowiedz