Wpis z mikrobloga

Białek, kurde, nie po to mam tagi #gore i im podobne na czarno żeby oglądać tutaj w google ads jakieś potworne zdjęcia dzieci ze zniekształconymi czaszkami, i nie móc ich wyłączyć - po kliknięciu krzyżyka skrypt się wywala(?), i nie da się kliknąć "nie wyświetlaj tej reklamy ponownie", bo te buttony w ogóle się nie pojawiają. Po przeładowaniu strony, oczywiście piękne dzieciaczki wracają. Nie wiem czy to celowe działanie czy kolejne upośledzenie tego portalu, ale już od kilku dni tak jest, i fajnie by było naprawić, żeby nie narażać użytkowników na oglądanie niechcianych treści, co? Cenzopapę, czy wpisy z przekleństwami usuwacie błyskawicznie, a takie okropieństwa są spoczko, i mamy oglądać? No chyba że chcecie zachęcić jak najwięcej ludzi do używania Adblocka, no to wtedy zostawcie ¯\_(ツ)_/¯


@moderacja @m__b @a__s

#moderacjacontent
Pobierz Zgrywajactwardziela - Białek, kurde, nie po to mam tagi #gore i im podobne na czarno ...
źródło: comment_1630907693EBr2ajKIIqIT4xJRedUsvL.jpg
  • 22
@Burgint99:

oczywiście zbiórki na dzieciaki na miliony cebulionów na terapie w usa.

Które sprawią że dziecko przeżyje miesiąc dłużej, albo i nie. Ratujcie małą Marynkę, czemu nie chcesz ****u płacić, zobacz jaką ma zniekształconą czaszkę, no weeeeź wpłać coś, grosza daj porońcowi, dochodem chirurga w USA potrząśnij, bo jak nie zapłacisz to wrzucimy jeszcze potworniejsze zdjęcie żeby Cię zszokować ()


I tak dobrze, że nie ma reklam
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka:

instaluj adblocka i dodawaj do wyjątków strony, które wspierasz.

Mimo wszystko korzystam z wypoku dużo i uważam że Białkowi należą się jednak jakieś rogale, no ale kurde takich treści jak nie chcę widzieć.

BTW ładnie Cie gogle sprofilowalo xD.

Wiesz co, generalnie musze przyznać że to ich profilowanie działa całkiem dobrze i przeważnie podpowiadają mi rzeczy które faktycznie kupuję, jedynymi pomyłkami są artykuły dla dzieci(pewnie przez udzielanie się na #
@Jcdx:

bo za mało sensownych alternatyw niestety. Mnie wpienia tu też tolerowanie antyszczepowego szurstwa i konfiarskich trolli, z którymi często nic się nie robi.

To prawda, klony wypoku mają ten problem że przeważnie mają jeszcze gorszą moderację i nie mają praktycznie zerową społeczność. Siłą wypoku jednak jest jego popularność.
@Karl_Franz: @Zgrywajac_twardziela: na /r/polska mało się dzieje - nie powiem, jest tam fajnie, ale patrząc po liczbie userów jak o coś się spyta, to mniej szans na odpowiedź :)

Na hejto chyba będę musiała konto założyć, no ale to kolejna opcja z mniejszą znacznie liczbą userów (nawet po odsianiu jełopów na wypoku zostaje tych 'sensownych' więcej niż u konkurencji).

Serio, mam nadzieję, że ktoś zrobi porządną konkurencję dla wykopu -