Wpis z mikrobloga

@cin123654: Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na dwójce XD No i skończyło się pobieranie #nomanssky nareszcie sobie zagram jak człowiek w grę a nie jakieś popłuczyny
  • Odpowiedz
@cin123654: No tak, bo ty się na wszystkim najlepiej znasz wielki sieciowcu. Pewnie masz doktorat z #!$%@? AMD, PS4 i Pfizera. Pogódź się z tym, że cyberpunk to crap. W GTA 5 na PS3 przynajmniej nie było doczytywania tekstur, spritów 2d czy wielkich bugów, które umiemożliwiły by przejście gry. Sama gra chodziła przyzwoicie na sprzęcie, który ma zaledwie 256mb ramu...
  • Odpowiedz
@Exenex: tel więcej kosztuje niż PS5 więc musi być ekstra. Sorry takie czasy, pracujesz ciężko stać ciebie na dobry sprzęt. Inaczej siedzisz w 2014 roku i płaczesz że gry z 2021 chodzą #!$%@?. Tak poza tym jak WRC 10 na konsole. Słyszałem że też #!$%@? jest :)
  • Odpowiedz
tel więcej kosztuje niż PS5 więc musi być ekstra. Sorry takie czasy, pracujesz ciężko stać ciebie na dobry sprzęt. Inaczej siedzisz w 2014 roku i płaczesz że gry z 2021 chodzą #!$%@?. Tak poza tym jak WRC 10 na konsole. Słyszałem że też #!$%@? jest :)


@cin123654: Jak jesteś taki mądry, to odpal sobie na tym swoim telefoniku najnowszego spider-mana czy ghost of thushima...
  • Odpowiedz
@cin123654: Takie czasy, pracujesz ciężko i nie wywalasz kasy na niepotrzebne i drogie głupoty, to stać ciebie na dobry samochód dla żony. Inaczej siedzisz w pezocie z 2003 roku i jeździ się #!$%@?. Słyszałam że te pezoty i inne nissany to #!$%@? są
  • Odpowiedz