Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem w zwiazku.

Jestem juz 1.5 roku w zwiazku z cudowna dziewczyna. Odpowiada mi pod wzgledem zarowno fizycznym jak i charakteru. Jedyny problem to brak seksu. Jestesmy juz doroslymi, dojrzalymi, osiemnastka ladnych pare lat temu skonczona. Moja partnerka jest dziewica i twierdzi ze nadal nie jest gotowa i boi sie tego ze zajdzie w ciaze. Bardzo ja szanuje lecz mnie juz roznosi od srodka. Nie chce z nia zrywac bo uwazam ze to kobieta mojego zycia jednak juz naprawde odczuwam ze przez ten brak seksu obrywa moje zdrowie psychiczne, czuje sie malo meski, mam obnizone poczucie wlasnej wartosci itd. Jak zaczynam ten temat, zeby na spokojnie o tym porozmawiać to ona odnosi wrazenie ze wywieram na nia presje. Zastanawiam sie w czym jest problem, twierdzi ze nie jest aseksualna. Jak macie jakis pomysl jak to rozwiazac, co moze byc przyczyną albo jak z nia mam o tym rozmawiać to chetnie przyjmę kazda rade bo ja juz sam nie wiem co mam robić.

#zwiazki #rozowepaski #niebeiskiepaski #seks #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6135970f6ffb19000ae1bb9e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@szymon465: no ale z takimi problemami to się do jakiegoś seksuologa idzie a nie zadaje pytania na stronie że śmiesznymi obrazkami. Nikt tu nie zna OPa ani jego dziewczyny. Czy jest całkiem "niedotykalska" czy tylko z samym sexem ma problem, czy ma ciśnienie na ślub czy nie itp. Dodatkowo większość myśli że to bait.
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Tabsy albo spirala i wybrana odpowiednia placówka na Słowacji w przypadku wpadki.

Związek bez seksu to nie związek. Szczególnie w tym wieku. Szkoda na nią czasu jak ma takie opory głowie. A pewnie jak się rozstaniecie to wskoczy na pierwszego lepszego bolca.
  • Odpowiedz
Moja partnerka jest dziewica i twierdzi ze nadal nie jest gotowa i boi sie tego ze zajdzie w ciaze

Jeśli boi się, że zajdzie w ciążę, to być może ma w ogóle jakieś fałszywe wyobrażenia na temat seksu

@AnonimoweMirkoWyznania: @bulwapospolita: dokladnie, jest masa aktywnosci wokol tego ktore nie daja ryzyka ciazy a mozna sie "wdrozyc" i poznac swoje ciala.

twierdzi ze nie jest aseksualna

no chyba ze uprawia seks tylko
  • Odpowiedz
  • 10
I bedzie tak odwlekać, bo wie, że może, bo wystarczy jedno jej słowo uderzajace w Ciebie i Ty juz odpuszczasz. Nie mozna nikogo zmusic do seksu, to oczywiste, nie mozna tez stawiac ultimatum. Natomiast Ty nie musisz tez byc w związku, gdzie tego seksu nie ma - i nie, nie jest to cos zlego z Twojej strony. Zwiazek to tez intymnosc i bliskosc fizyczna, chyba, ze obie strony tego nie potrzebują. Zastanow
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wróży to nic dobrego. Nie da się ad hoc podać przyczyny takiego zachowania bo możesz to ty być dla niej problemem ale równie dobrze nie mówi ci czegoś ze swojej przeszłości. Może jakiś uraz z dzieciństwa?

Porozmawiaj z nią szczerze i zaproponuj pójście do specjalisty. Jeżeli będzie na wszystko odpowiadać nie albo będzie reagować złością to odpuść. Nie ma szczęśliwego związku bez seksu. Częściej lub rzadziej ale musi być.
  • Odpowiedz
ŚwiętyKról: NIEDOPASOWANIE SEKSUALNE
dzizas, co kilka dni ktos tu narzeka na oziębłą laskę, po co sobie takie bierzecie? jeszcze zaden seksuolog ani ksiazki nie pomogły, laska musi miec potrzeby sama z siebie, nawet jak faceta nie ma, skoro nie jest sfrustrowana gdy nie ma seksu to jest dla kogos kto ma tak samo jak ona. zerwij zanim zrobi sie na tyle powaznie ze trzeba zdradzac bedzie i pusci cie z torbami
  • Odpowiedz
Rozowa: A robiliście inne rzeczy? Byliście przed sobą nago? Może siewstydzi swojego ciała? Albo Twojego penisa xD może jeszcze nie widziała takich rzeczy na żywo. Spróbujcie małymi kroczkami a nie na głęboka wodę. Pierwszy krok powinien być abyś sprawił żebyście oboje - ale głównie ona - byli komfortowo przed sobą bez ubrań. Później w następnych dniach… nie wiem jakieś dotykanie itd. Pomalutku :) Serio - jeśli będzie sie czuć komfortowo i
  • Odpowiedz