Wpis z mikrobloga

@kodecss: powiem inaczej. Szkoda, że nie utrzymali przynajmniej części poziomu oraz zamysłu z pierwszej serii i najbardziej żałuje wprowadzenia "robienia #!$%@? z logiki". Już pomijam nagłe pojawienie się "tęczowych" wątków, bo to da się przeżyć.
Nie wiem, czy tu "winić" Netflixa, bo ponoć późniejsze serie były pod ich wpływami, czy nieporadność w tworzeniu scenariusza u osób za to odpowiedzialnych.
@Kolarzino Nie wiem czy da się przeżyć tęczowe wątki jak są wbijane do serialu z Gracja słonia w składzie porcelany. Natomiast to co odwalili w tym sezonie sprawiło, że człowiek co jakiś czas przesuwał scene bo się nie dało.

Pierwszy skok do momentu powrotu Tokio na motorze był naprawdę dobry. Od tego momentu zaczęli iść w dół. Drugi napd to po prostu jeden wielki dramat.

Natomiast mimo wszystko widać że wbili w
@TullamoreD: Spokojnie to tylko mem.
@Darth_Gohan: Też się zgadzam co do tego wjazdu do mennicy na motorze. Generalnie to jak zawsze plan doskonały, mnóstwo planów B, ale oczywiście główni bohaterowie muszą zacząć coś odwalać wbrew logice. Ja do dziś nie wiem po co w tej ekipie jest Tokio bo jako jedyna nie ma jakiejś specjalizacji potrzebnej w skoku, no ale umie robić dramy i przydaje im się najwyraźniej taka postać