Wpis z mikrobloga

@pooratujszlugiem:

Akkhan jest słabiutki i szkoda na niego czasu - poza sezonem można sobie zrobić "bombardującego" cierniami Akkhana ale pod warunkiem że masz trochę paragonów i on wtedy daje radę na
GR 135+ i gra się nim niezwykle przyjemnie zaś

W sezonie szkoda sobie Akkhanem zawracać gitarę tym bardziej, że można zrobić bardzo mocno bijącego "bezsetowego" "bombardującego" cieniami Crusa z Eteralem i ten Eteral niweluje tutaj brak setowego Korbacza i Tarczy
@kriszu:

Witam

LoNami (dwa setowe ringi) to grało się ale w sezonie 10 czy 15, teraz mamy 24 i nikt już LoNów nie używa, bo bezsetowe buildy budujemy w oparciu o klejnot "Dziedzictwo Snów", który pojawił już się parę sezonów temu.

Jeżeli chodzi o premię to Dz.S. zapewnia to samo co LoNy ale ma jedną niezaprzeczalną przewagę nie blokuje nam dwóch miejsc na ringi i to definitywnie przesądza na korzyść Dz.S.
@Stingeree:

Nie interesują mnie rankingi w rejonie Ameryk czy Azji, bo co mnie obchodzą jakieś chińskie małpy, zresztą u nich Diablo wygląda trochę inaczej i nie chcę tego tematu dalej drążyć.

Interesuje mnie rejon Europy, bo tutaj gram i z graczami z tego rejonu rywalizuję i podałem ranking sezonowy, który jest aktualny,

barb w tym sezonie w moim rejonie ma najwyżej 148 zrobione a w trybie normalnym jest aż dwóch graczy,