Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: Ja widziałem kiedyś w Tesco janusza biznesu, który robił zakupy do restauracji, albo stołówki. Kupił masę bagietek. Wrzucił je luzem do klejącego się od brudu wózka sklepowego.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Caly film

Tak naprawde to chleb tak wsadzila Szydlo [i to reka bez rekawiczek], Kaczor kompletnie zagubiony nawet biorac pod uwage ze tlok straszny i mogli go stlamsic, poza tym jak na koncu kasuja to zwracam uwage ze te cymbaly wladowaly ziemniaki, cukier i chleb na jajka...

Ogolnie Naczelnik jak dziecko we mgle, trzyma koszyk, idzie gdzie mu kazali, robi co kazali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DryfWiatrowZachodnich - @PanMaglev: Caly film

Tak naprawde to chleb tak wsadzila S...
  • Odpowiedz
Kto tak bierze chleb i wsadza go sobie bez niczego do #!$%@? koszyka.


@PanMaglev: Ktoś kto ostatnio sam zakupy robił gdy to było czymś normalnym i nikt nie myślał o reklamoweczkach jednorazowych - domyślam się, że lata 90.
  • Odpowiedz
Ktoś kto zaraz te suweniry #!$%@? do śmietnika jak się teatr skończy, tacy ludzie nie jedzą śmieci z byle marketów tylko x10 droższe rzeczy.


@UczesanyPedryl: Nie zawsze. Trump i Warren Buffett podobno żywią się przede wszystkim w mcdonaldzie.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od tego w jaki sposób chleb jest wrzucony, ciekawi mnie cała zawartość koszyka. Tak na oko widzę chleb, ziemniaki i 2 kg cukru - czyli zakupy z których nic cię nie zrobi. Im bardziej patrzysz w koszyk tym bardziej odrywa się od rzeczywistości xD


@poprostumort: Coś mi się zdaje, że to towary, o których mówił Tusk w debacie w 2007 roku. Tu nie chodziło o zrobienie zakupów na obiad tylko
  • Odpowiedz